gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen Bubikoğlu resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Gülşen Bubikoğlu resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  3. Gülşen - Detay

Gülşen - Detay

hadi sen affettin beni ben affettim mi bakalım hiç memnun değilim kendimden eyy aklım bişeyler yapalım detaylarla deliren kalbim bire bin katıyor yine dengemi bozan mutluluğundan kaçarak mı kurtulayım düzene yenik mi düşecegiz acaba ozaman aşkından ölebilirim hiç getirirmiyim kırılma noktasına kırmam onu işi bilirim programsız hazırlıksız aşkına tutulmuş olabilirim bundan böyle sensiz bir...
  4. Gülşen Bubikoğlu hayatı

Gülşen Bubikoğlu hayatı

gülşen bubikoğlu gülşen bubikoğlu biyografi kimdir hayatı gulsen bubikoglu gülşen bubikoğlu hayatı, kısaca hayatı, kimdir, hakkında bilgiler, biyografi, biyografisi, kaç yaşında, yaşı, nereli, aslen nereli, filmleri, resimleri Bir dönemler Türk Sineması'nın en zirve ve başarılı isimlerinden biri olan Gülşen Bubikoğlu, hangi filmlerde hangi tarihte oynamıştır. Hayatı hakkında herşey ve daha...
  5. Amine Gülşe Kimdir ? Amine Gülşe Resimleri

Amine Gülşe Kimdir ? Amine Gülşe Resimleri

amine gülşe kimdir,amine gülşe biyografisi,amine gülşe nereli,amine gülşe kaç yaşında,miss turkey 2014 güzeli amine gülşe resimleri 21 yaşında İsvec doğumlu Amine Gülşe Miss Turkey 2014 yarışmasına İzmir’den başvuru yaptı ve yaklaşık 250 adayın arasından seçilerek yarışmanın finalinde yer almaya hak kazandı. Finalde birbirinden iddialı 22 diğer rakibinin arasında birinci seçilerek birincilik...

Sayfayı Paylaş