gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - Can Gidiyor

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

can gidiyor ellerimin arasından uçup yar gidiyor yılların hatırıdamı yok terkediyor
    ben kime yanayım aklım yetmiyor
    az geliyor
    biraz daha kal yanımda
    ellerimi tut ağlamam
    sonkez sarıl kokun kalsın
    yoklugun emanet koynumda
    yar ben ettim sende helal et hakkını
    bir kere sever insan
    ben sende denedim şansımı
    hiç merak etme
    son güne dek seninle bu yürek
    sen bilmesen de
    yerine kimseyi sevmeyecek

Gülşen - Can Gidiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. Gidiyorum

Gidiyorum

Gidiyorum üzerine tek resimlik bir konu arkadaşlarım. Ancak bu kadar güzel anlatılabilir gitmek. GİDİYORUM....
  3. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  4. Gidiyorum :(

Gidiyorum :(

Bilenleriniz vardır babanem ameliyat olcaktı kalbinden işte o gün geldi çattı :( Yarın sabah giriyo ameliyata bende gidicem bu gece saat 2:30 sularında Ankara yolcusuyum... Ankarada olduğum sürece giremem nete Hakkınızı helal edin Kendinize çok ama çok iyi bakın. Dualarınızı eksik etmeyin şimdiden eden etmeyen herkesten Allah razı olsun... Hepinizi öpüyorum kocaman :kiss: Neyse bu gergin...

Sayfayı Paylaş