gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gülşen 'den Aşk Haberlerine Cevap

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

gülşen gülşen haberleri gülşen sevgilisi gülşen 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Pop dünyasının sevilen ve marjinal sesi Gülşen , kendisiyle ilgili çıkan aşk dedikodularına yanıt verdi. Bir süredir Ozan Çolakoğlu ile birlikte olduğu söylenen Gülşen bakın bu haberlere nasıl yanıt vermiş melekler. İşte Gülşen haberleri..

Gülşen, önceki akşam adının aşk dedikodularına karıştığı müzisyen Ozan Çolakoğlu, menajeri ve arkadaşlarıyla Arnavutköy Balıkçısı’ndaydı. Çıkışta ayaküstü gazetecilerle sohbet eden şarkıcı, sorular üzerine “Ozan çok iyi dostum” demekle yetindi. uçankuş

Gülşen 'den Aşk Haberlerine Cevap konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Azeriler" den aŞK mEsajLrı

Azeriler" den aŞK mEsajLrı

"-Sene bu mesajı deyil, üreyimi yollamaq isterdim... Telefonu deyil elimi tutmani isterdim, mesaja deyil gozlerime baxib seni sevirem demeni isterdim..." "-Bu mesaji oxudunsa mene heyransan.Vecine deyilse meni sevirsen. Cavab versen mensiz yashaya bilmirsen.Cavab vermesen mene vurgunsan.Gorek indi ne edeceksen?..." "Dünyada bir çox insan var. Bezisi duygulu...
  2. Gülşen - Aşk Kadını

Gülşen - Aşk Kadını

Sabır üstüne ekledim dertleri Gelir diye bekledim çareleri Allah'ım sen kurtar beni Yanıyor yüreğim bildim bileli Gülmedi gülmez bir gün yüzüm İsyan edip ağlayasım var Dinmedi gözümde ne yağmur ne hüzün Bu dünyada herkesin bir derdi var Aman anam ağlama bana Başımı alıp gidesim var Bunca dert bunca keder Neden bilmem ölesim var
  3. Gülşen - Adı Aşk Sebebimin

Gülşen - Adı Aşk Sebebimin

Belki de zamansız açtım içimi Yüreğim şeffaftı aklımsa deli Ben geldim sen kaçtın hep bana inat Bir vardın bir yoktun hep masal gibi Ne kara kaşına ne kara gözüne Ben tek bir sözüne tutulup kaldım Değmedi bir kere ellerin yüzüme Gel gör ki bin yıldır sanki vardın Adı aşk sebebimin her hata kalbimin Hep değerinden Hep gereğinden Hak ettiğinden çok sevdim Ne kara kaşına ne kara gözüne Ben...
  4. Haluk Levent'ten Gözaltı Haberlerine Cevap !

Haluk Levent'ten Gözaltı Haberlerine Cevap !

haluk levent ahmet sam erkan petekkaya gözaltına alındı haberi izmir çete operasyonu son dakika 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Bu sabah Erkan Petekkaya Ahmet Sam Haluk Levent gözaltına alındıkları haberi tarafımızdan sizlere haber verilmişti melekler . Az önce aldığımız bilgilere göre halen Almanya'da bulunan Haluk Levent konuyla ilgili açıklamalarda bulunmuş. Bakın Haluk Levent son...
  5. Vahide Gördüm den Yeni Bir Dizi Haberi....

Vahide Gördüm den Yeni Bir Dizi Haberi....

Vahide Gördüm Vahide Gördüm Yeni Dizi Vahide Gördüm Adını Feriha Koydum Dizisinden tedavi amaçlı ayrılmıştı biliyoruz ki...Adını Feriha Koydum Dizisinin Son bölümde oynayacağını söyleyen Vahide Gördüm şimdide yeni dizi için kolları sıvamış....Ona geçmiş olsun ve yeni dizide ki işinde başarılar diliyoruz.... Yeni Dizimde Dram Yok Vahide Gördüm, kanseri yendiğini söyleyip yeni projesini...

Sayfayı Paylaş