gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - E Bilemem Artık

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

bir kitap gibi yazarım satır satır benim acılara ihtisasım war geçerim ağır ağır

her kahır gibi
    çekerim usul usul
    benim bu duruma bağışıklığım war
    içerim ağır ağır
    gez dolaş yat kalk eğlen
    sana karışmam
    bugünü ben milat saydım yakındır çoşmam,

senin resmini ismini cismini
    göremem artık
    senin halini tawrını kuralını
    çekemem artık
    senin bildiğini gördüğünü sewdiğini
    sewemem artık
    senin aklını fikrini duygunu
    e bilemem artık

Gülşen - E Bilemem Artık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. :)bu pastaları yermisiniz bilemem

:)bu pastaları yermisiniz bilemem

:abo::abo::abo::abo::abo::abo::abo:pastayı çok severim ama bunları kim yiyebilir bilmiyorum ama ben yemem
  3. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  4. Düş Sokağı Sakinleri - Hiç Bilemem

Düş Sokağı Sakinleri - Hiç Bilemem

Günler düşlerden doğar Geceler aykırı bakar umutlara Olduğum yer bu değil Beni kimler arar kimler sorar Hiç bilemem anlayamam anlatamam İçimde kanımı emen kahırlar var Ne gizlenirim ne kabarırım Aşkın ile yanar olurum Tükenmek değildir yoran beni Aldanmaktır belam hiç kolay değil Hiç bilemem anlayamam anlatamam Dışımda canımı alan tavırlar var Aranırım kırık kalplerde Bir ışık yanacak diye...
  5. Kolera - Zor Soruları Bilemem

Kolera - Zor Soruları Bilemem

Gece saçlarım kadar uzun yinede sabaha yetiştim İçime yapılan onca baskının şaşkınlığında yinede direnebilmişim Ben Esen özür dilerim rüzgarla geldiğim için acele gelmişim Yanana varana kadar biçok vesveseden geçtim İki yüz sahibi binlerce insanla arkadaşlık ettim Böyle uyanık kaldım böyle savaşabildim belki de Hangimiz ölümü seçer gidenden vazgeçerde Bedduacı değilim hayata bu bi bubi tuzağı...

Sayfayı Paylaş