gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Gülşen- Ellerinden Öper Şarkı Sözleri

Konu, 'Şarkı Sözleri' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

bangır bangır.jpg ELLERİNDEN ÖPER

Senin gibisi bir daha gelmez
    Temennim gelmesin de zaten
    Ben daha önce hiç sevilmemişim
    Bunu seninle öğrendim şahsen

Ben daha önce hiç sevilmemişim
    Bunu seninle öğrendim şahsen

Tercümesi yok,tecrübesi yok
    Yeniyim ben daha buralarda
    Bildiğimi de unutturuyor
    Kokun esince rüzgarla

Ellerinden öper artık seninim
    Saçım,yüzüm,gelgit aklımla
    Her şeyimle işte anlayacağın
    Nasılsa bildiğini okur ya hayat
    Bizi öyle işte akışına bırak
    Açılırsak da beraber açılalım

Ellerinden öper artık seninim
    Saçım,yüzüm,gelgit aklımla
    Her şeyimle işte anlayacağın
    Nasılsa bildiğini okur ya hayat
    Bizi öyle işte akışına bırak
    Batıyorsak da beraber batalım

Gülşen- Ellerinden Öper Şarkı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen Sözde Ayrılık şarkı sözleri

Gülşen Sözde Ayrılık şarkı sözleri

gülşen sözde ayrılık gülşen gülşen sözde ayrılık, şarkı sözleri sizler için bu yazımızda arkadaşlar Gülşen'in "Sözde Ayrılık" adını verdiği, 2011 yeni albümün şarkı sözlerini, bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Ben senin o değişmeyen kaderin Ay yanıyor baştan aşağı her yerim Bildiğin o malum günahlara yine girelim, girelim Kalktım geldim, yok yollar uzun Yok sen...
  2. Gülşen Yeni Biri Şarkı Sözü

Gülşen Yeni Biri Şarkı Sözü

gulsen gülşen gülşen, 2011 albümü, şarkı sözleri, resimleri, hakkında daha fazla bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Gülşen 2011 de çıkardığı yeni albümü ile müzik severlere ve hayranlarına merhaba dedi melekler. bu albümde yer alan "Yeni Biri "şarkı sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Adını koyduğun, anmadığın Hem öbür yarın sandığın, hem hiçe saydığın Açtı gözünü...
  3. Mustafa Sandal-Gülşen "Tesir Altında" Şarkısının Sözleri

Mustafa Sandal-Gülşen "Tesir Altında" Şarkısının Sözleri

mustafa sandal gülşen, tesir altında şarkısının sözleri, mustafa sandal gülşen tesir altında Sevgili melekler, Mustafa Sandal ve Gülşen'in düet yaptığı şarkı Tesir Altında dinleyicinin beğenisine sunuldu. Söz ve müziği Gülşen'e ait olan bu parçanın düzenlemesini ise Ozan Çolakoğlu yapmış. İşte Tesir Altında şarkısının sözleri... Güzel miydin, nasıldın, hep hayal meyal Tek bildiğim...
  4. Gülşen Bangır Bangır Şarkı Sözleri

Gülşen Bangır Bangır Şarkı Sözleri

BANGIR BANGIR ŞARKI SÖZLERİ Gül gibi uyuyan yılanı uyandırdın Garanti bildin beni havalandın Yürek yemiş sanki mübarek Neyine güvendin evladım Gül gibi uyuyan yılanı uyandırdın Garanti bildin beni havalandın Adın bensiz buralarda etkisiz eleman sıfır aldın Yavrum kaldır kolları Teslim ol etrafın sarılı Sabret af çıksın sana Ben öptürcem bu evin yollarını Yavrum kaldır kolları Teslim ol...
  5. Gülşen-Bir Fırt Çek Şarkı Sözleri

Gülşen-Bir Fırt Çek Şarkı Sözleri

Gülşen Bir Fırt Çek Şarkı Sözleri (Ay ay ay) Yükseldim birine o kendini biliyor Yinede pas vermiyor oyalıyor etmiyorum pes Koklatmam, elletmem, yar etmem kimselere Yürü be! O benimdir dağılın, uzayın bakalım n'olur pes Sen de boş değilsin şimdi beni konuşturma Ver bana ver bana kalbini, elini korkak alıştırma Gel bizim oralara ortalık karışsın Kötü niyet yok maksat ayağın alışsın Bir fırt...

Sayfayı Paylaş