gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - En Şahanesinden

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Alt tarafı bir bakış değil mi Ama en yeşilinden Kaderime yazmalı mı seni acil
    Vazgeçmeli mi hevesimden

Bile bile seve seve
    Biliyorum geleceğim peşinden
    Yakacağım bu başı salacağım derde
    Yine en şahanesinden

Çok canım sıkılmıştı cümle aşkların gailesinden
    Çok sığ kalmıştı her şey, ben işin derinindeyken
    Tam da kurtulmuş hazır vazgeçmişken eskilerimden
    Sana yol görünüyor aşkım kalbime doğru gel erken erken

Gülşen - En Şahanesinden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  3. Gülşen - Detay

Gülşen - Detay

hadi sen affettin beni ben affettim mi bakalım hiç memnun değilim kendimden eyy aklım bişeyler yapalım detaylarla deliren kalbim bire bin katıyor yine dengemi bozan mutluluğundan kaçarak mı kurtulayım düzene yenik mi düşecegiz acaba ozaman aşkından ölebilirim hiç getirirmiyim kırılma noktasına kırmam onu işi bilirim programsız hazırlıksız aşkına tutulmuş olabilirim bundan böyle sensiz bir...
  4. şahane nickler

şahane nickler

şahane nickler sahane nickler en şahane kavgalı nikler ..SöyLénmémi$ sözLéRim vaR Dalma... Düşünme... Ağlama... Hayat bu!.. mahfeder insanı mesutken... Bak ben ağlıyormuyum?.. herşeyimi kaybetmişken .. Hiç Hayallerinizden "0" Aldınız Mı_? sadisttiR insanLar , kendiLerine uygun mazo$ist ararLar.. Sonrada kuLLanır kuLLanır atarLar.. YaRınıMı bRaqTm .. düN'm KaHpE çIkıNca.. !! '...
  5. Şahane Gelinlikler

Şahane Gelinlikler

gelinlik, modelleri, en yeni trentler, 2011 model gelinlikler, askılı modeller, burada bulabilirsiniz Bu özel gününüzü değerli kılan bir detaydır gelinlik seçimi; her genç kızın hayalidir.. Bizde Melekler Mekanı olarak bu özelliğe el atıyor ve sizlerin beğenisine bazı modelleri sunuyoruz.. Evet mekanımızın cici evlenecek kızları sizler için birbirinden şık ve güzel gelinlikler seçtim...

Sayfayı Paylaş