Gulsen Evleniyor... | Melekler Mekanı FORUM - 01 Ekim 2016

Gulsen Evleniyor...

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gülşen, yeni sevgilisi Fahrettin Aykut’la evleneceğini açıkladı...

Sevgilisi ile evini dekore etmek için geldiğinde tanıştığını söyleyen ünlü şarkıcı, "Evlilik teklifini kabul ettim. Aramızda söz kestik ve evlilik hazırlıklarına başladık. Düğünü nerede yapacağımız netleşmediği için henüz tarih vermek istemiyoruz" dedi.

Gulsen Evleniyor... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. EvLeNiYoRuM!!!!

nikah işlemleri ne kadar sürer nikah işlemleri kaç gün sürer nihak 17 yaşında resmi olurmu 17 yaşında olurmu cok mutluyum cunku hayatimin en önemli kararlarindan birini dun aldik, allah kismet ederse bu yaz evleniyoruz. elim ayagim titriyor,karnima agri girdi ne yapacagimi bilmiyorum. mutluluktan havalara ucuyorum. Ne dusunecegimi hic bilmiyorum,söyle bi sorun var dugun yapacagimiz...
  2. Evleniyorlar

7 aylık hamile olan oyuncu Şeyla Halis 6 yıldır birlikte olduğu sevgilisiyle evleneceğini söyledi. “Cennet Mahallesi” dizisinin ardından bu sezon da “Akasya Durağı”nda rol almaya başlayan Şeyla Halis, 6 yıldır birlikte olduğu oyuncu Bekir Çiçekdemir’le evleniyor. Kelebek'in haberine göre, Çiçekdemir’le 27 Ocak’ta Levent’teki Voice Bar’da dünyaevine girecek olan Halis, 7,5 aylık da...
  3. gul-guzeli

Merhaba arkadaslar benide araniza alin

Sayfayı Paylaş