Gulsen Evleniyor...

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gülşen, yeni sevgilisi Fahrettin Aykut’la evleneceğini açıkladı...
    Sevgilisi ile evini dekore etmek için geldiğinde tanıştığını söyleyen ünlü şarkıcı, "Evlilik teklifini kabul ettim. Aramızda söz kestik ve evlilik hazırlıklarına başladık. Düğünü nerede yapacağımız netleşmediği için henüz tarih vermek istemiyoruz" dedi.

Gulsen Evleniyor... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 1970'ler Gulsen Bubikoglu

gülşen bubikoğlu saç modeli gülşen bubikoğlu saçları sac rengi adim adim saclarin * Sacini, dustan sonra bir firca yardimi ile kurut *Saclarina, alin hizzandan bir bandan tak. adim adim makyajin * Gozkapaklarina pembe tonlarda fari esit sekilde uygula *Gozlerinin daha belirginlesmesi icin rimelini sur. *Pembe tonlarinda bir alligi yanaklarina uygula. * Dudaklarina parlatici sur,...
  2. Arda' da evleniyor

arda kural evlendi yıldız asyalı evlendi mi arda kural mi Genç kızların sevgilisi olan Arda Kural ile bir zamanların küçük kızı Yıdız Asyalı dünya veine girecekler e ne dişyelim hayırlı olsun daaa bakalım kaç zaman sonra ne yada neler olacak........ YILDIZ BÜYÜDÜ, EVLENİYOR! YILDIZ ASYALI, 12 YAŞINDA TANIŞTIĞI VE 17 YAŞINDAN BERİ FLÖRT ETTİĞİ ARDA KURAL İLE EVLENMEYE HAZIRLANIYOR 2000...
  3. ıssız adam evleniyor

cemal hünal cemal hunal Issız adam filimi ile ülkemizde beğeni ile izlenen Cemal Hünal, yaknda evleniyor arkadaşlarım. Artık oda ıssız değil :) 'Issız Adam' filminin yıldızı Cemal Hünal; başrol oynadığı 'Romantik Komedi' filminin setinde özel hayatıyla ilgili önemli bir açıklama yaptı. Sevgilisi keman sanatçısı Lale Cangal'la evleneceklerine yönelik çıkan haberleri her seferinde yalanlayan...
  4. Smileler Evleniyor !!

daha yıllar önce aynı mahallenin ayrı çocuklarıydılar.......! yıllar geçti ve birbirlerini fark ettiler.... erkek smile okul korosuna girerk müziği ne kadar çok sevdiğini gösterdi.... küçüklüğünden beri hap hayali şarkıcı olmaktı ..... ve mahallesindeki kız arkaddaşının gözüne girmek için gsl bir hayaldi..... ama babası onun şarkıcı olmasını istemiyordu.. smiley geceler boyu ağladı...
  5. Işın Karaca evleniyor

ışın karaca sevgilisi sedat doğan sedat dogan doğan ışın karaca ışın karaca, hamile, hamilemi, sevgilisi, evleniyor Türk Pop Müziğinin güçlü seslerinden Işın Karaca dünya evine girmek için gün sayıyormuş Melek'lerim. Şimdiden kendisine bir ömür boyu mutluluklar diliyor ve o haberi sizlerle paylaşıyoruz. 2.5 aylık hamile olan pop müziğin güçlü yorumcusu Işın Karaca, stil danışmanı...

Sayfayı Paylaş