gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Gülşen-Ezber Bozan

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Son albümden hareketli ve güzel bir şarkı.
    Kavuşmak yüzdesi düşük varsayım Evet hep var olasılık nedir sanki kar payım
    Anlamam küsürattan düşelim mi bunu da aşktan
    Bak yine şaşırdım düz hesap yapalım
    Eldeki mühimmatla sağ çıkılır mı bu iç savaştan
    Bak yine yenildik teslim olalım

Sen hep tedbirler aldın ben gözü kararydım
    Sen kadere razı dünden ben ezber bozandım
    Çok geç olmakla birlikte sevdiğime pişmanım
    Sen boyun eğdiğinle kal ben isyandayım

Gülşen-Ezber Bozan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  3. Gökhan Özen - Ezberimsin

Gökhan Özen - Ezberimsin

Alışamadım Ayrılıklara Bir Yalan Olsaydın Keşke Acımasızca Saplandı Yüreğime Kaç Hain Bıçak Kaç Uzun Gece Bakışların Gül Vedaydı Benden Bir Şeyler Saklayan Her Sözün Bir Elvedaydı Bana Seni Yasaklayan Hala Benim Ezberimsin Deliler Gibi Seni Özlüyorum Gözlerim Sende Kaldı Sevdalım Hiç Kimseleri Görmüyorum
  4. EzBERimDe KALdIn...

EzBERimDe KALdIn...

Çocuk aklıma uyup da yürüdüm meydanlarında kapını çalıp kaçmaktı niyetim... Bir satır başında birden karşına çıkmak, ve düşürmek kolunun altındaki cümleleri olmadı... ezberimde kaldın karıştırırken gülüşlerini yoldan çıktım, sana düşüyorum kurtarma beni !
  5. Karen Hill’den Ezber Bozan Açıklamalar

Karen Hill’den Ezber Bozan Açıklamalar

Sağlık Haftası nedeniyle Aylin Kotil Anaokulları’nda velilerle çocuk sağlığı üzerine söyleşi yapan Türk asıllı Amerikalı ‘Bütünsel Beslenme Uzmanı’ Karen Hill ezber bozan açıklamalar yaptı. Çocuk gelişiminde bilinenin aksine sütün çok fazla etkin olmadığını, kutu süt ve light ürünlerden kesinlikle uzak durulmasını, kabuklu hiçbir deniz ürününün tüketilmemesini söyledi. Kıvanç Tatlıtuğ’un...

Sayfayı Paylaş