gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - Gel Çarem

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kapılar açılır gül bahçesine Tutamam acıtır dikenleri Kanayan yaramın izleri geçmedi
    Sevemem başka birini

Güneşim sıvanır mı çamurla
    Yangınım söner mi umutla
    Hadi gel çarem hadi sev çarem
    Bırakma beni sonsuzluğa

Hisset beni teninde
    Dayan yüreğim sensizliğe
    Haykırırım sana, aşkına kana kana
    İsyanım sana, yanlızlığa

Gülşen - Gel Çarem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  3. alternatif çareler

alternatif çareler

Alternatif çarelerden bir demet...Umarım faydalı olur...Bu yöntemleri uygulamak hem kolay,hem doğal.O yüzden gönül rahatlığıyla uygulanabiliyor..:) BAŞ AĞRISI: Kanadalı bilim adamları acı kırmızı çarliston biberin veya kırmızı biberin ağrıya karşı doğal bir çare olduğunu ortaya çıkardılar. Bibere keskin acılığı veren etkili madde capsaicin, ağrıya, sancıya karşı hassasiyeti de azaltıyor....
  4. Kelliğe çare.

Kelliğe çare.

Bazen böyle tatlı tesadüflerde olabiliyor değil mi melekler bakın icada :D neye niyet neye kısmet.. Stres için geliştirildi kelliğe umut oldu Salk Enstitüsü'nde bilim adamları stresin mide ve bağırsaklara etkisini araştırdıkları sırada, farelerin kıllarının döküldüğünü belirledi. Buna karşın geliştirilen bir maddeyi kullanınca tüylerin yeniden çıktığı belirlendi. Strese karşı bir maddeyi...
  5. gribe çare

gribe çare

offf çok kötüyüm fena grip oldum evde küçük bebeğim var onada geçecek diye çok korkuyorum üstelik bebeğimi emziriyorum çok acil gribe iyi gelen bitkisel çözüm önerisi olan varmı acaba hapşuuuuuuu

Sayfayı Paylaş