gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - Gözü Karalım

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yar acılıyım dokunursan kanarım Geldik mi yol sonuna sanma ki hazırım Başlarken bitmeliydi yanlıştı bilirim
    Bu aşk suç olsa da sanma ki razıyım

Gidişine değil ağlamam
    Mesafeler tanıdık bana
    İsyanım sadece göklere ah
    Neden yasaksın bana

Gözü karalım teni beyazım
    Yaban ellerde gülleri derme
    Belki ölürüm belki kalırım
    Yerime kimseleri sevme

Gülşen - Gözü Karalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  3. Gülşen - Çelişki

Gülşen - Çelişki

Zaman öyle akip gitmis Bir bakmisim sabah olmus Farketmedim düsünmekten Yanlisligi aramaktan Nasil düzelir bu iliski Sana olan askim tükenmisken Beni mahvetti bu celiski Ayrilmam lazim senden Bilemiyorum becerebilecek miyim seni üzmeden bu isi Sen de az cok farketmissindir bendeki degisikligi Seni seviyormusum gibi rol yapmak bana yakismaz Dilerim anlarsin umarim ayrilik sana cok koymaz...
  4. Aşkın Nur Yengi - Karalım

Aşkın Nur Yengi - Karalım

karalım karalım esmer güzelim esmer güzelim video Aşkın Nur Yengi - Karalım gel ne olursun gel, hasretin her yerde, bekletme bu sefer, aşk, yüreğimde aşk, özlemin her yerde, özletme bu sefer kar gibi düştün üstüme, güneş eritir sandım oysa ben aydan gece diye korkardım, bana güneşim derdin, yetinemedim karalım, karalım, esmer güzelim yaralım, dön gel benim ol, benim ol, gitme ne...
  5. Gökhan Tepe - Karalım

Gökhan Tepe - Karalım

Bir deli kurşun karalı Gözleri görmez yaralı Toprağa serdi yüreğimi Aldı canımdan canımı Ben de yenildim, yenilendim Sana vardım karalım Bir garip aşkın masalı bu Dilleri susmuş yaralı Her yanı yanmış yüreğimin Aynaya küsmüş karalım Sen göremezsin duyamazsın Adı böyle ayrılığın Bir garip aşkın masalı bu Gözleri görmez kapalı Hasreti çalmış baharını Yıllara kırgın, kanadını Sen saramazsın...

Sayfayı Paylaş