gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - Haksız Yenilgi

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

fikir yürütmek ne kadar doğru başkası anlayamaz çünkü anlatılamaz zedelenir onur asabın bozulur sen belli etmesende yüzünden okunur
    affetmek aslında en büyük intikam
    ihaneti hazmetmekse büyük marifet

gerçek olmadı tutulan dilek
    sen benim kadar dürüst diilmişsin demek
    harcanan emek ziyan olan sevgi
    bana asıl koyan haksız yenilgi

Gülşen - Haksız Yenilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  3. Gülşen - Dudaklarında

Gülşen - Dudaklarında

Yaşamak nefes almak değil Anladım sayende bir kere öldüm Harca aşkımı dağıt ellere Senden beklenir yazık herşeye Gönlüm ah gönlüm Dayan düştün bir zalim eline Gönlüm ah gönlüm Yaran derin bu gururun kime Dudaklarında günah tadı Yüreğinde kimin adı Gözlerinde bir yabancı var Yaaar Dudaklarında günah tadı Yüreğinde kimin adı Gözlerinde bir yabancı var Aaah
  4. Gülşen - Anam

Gülşen - Anam

İstemesende dostlar sorar Benden konuşacaksın Evde her eşya sana delil Aleyhimemi kullanacaksın Sevişirken başkasıyla Benim kokum odanda Aynalarda yansımam belirir Geçemezsin uykulara Tutulmadı vaatler Nerde o sözünün eri Seni vurduğunda yeminler Yıkanırsın elimin kiri Hangi aşk vazgeçilmez demiştin Hangi ten unutulmaz Benimki unutulmaz Anlayacaksın
  5. Nihat Doğan Survivor Yenilgisini Unutamamış!

Nihat Doğan Survivor Yenilgisini Unutamamış!

nihat doğan, survivor yenilgisi, neler söyledi, hazmedememiş, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Nihat Doğan Survivor'da aldığı yenilgiyi bir türlü unutamış anlaşılan..Yarışmanın bitiminden beri evden dışarı çıkmayan Doğan,geçtiğimiz akşam bir düğüne katılmış ve bakın neler demiş melekler; “10 gündür evden çıkmadım. Çok yerden iş ve konser teklifleri geliyor...

Sayfayı Paylaş