gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - Hesabı Tez Sorulmalı

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ne bana huzur verdin, Ne kendine ne de aşkıma. Yalanların, bahanelerin,
    Biri bin para.

Senin için varmıydım?
    Yokmuydum?
    Az mı çokmuydum?

Düşündün mü sevdin mi kimseyi?
    Kendin dışında.

Ben karar verdim,
    Seni ne zaman aklar,
    Ne de sular paklar.
    Zamanında ödenmezse,
    Cezaya girer günahlar

Af dilemek için,
    Yalanın da bir asaleti olmalı.
    Yüce makama havalesin,
    Hesabı tez sorulmalı

Gülşen - Hesabı Tez Sorulmalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. doktora tezi için orman yaktılar!!

doktora tezi için orman yaktılar!!

Doktora tezi için orman yaktılar EDİRNE (İHA) - Edirne'nin Meriç ilçesine bağlı Subaşı beldesindeki ormanlık alanda doktora tezlerini tamamlamak için anız yangını başlatan 2 öğretim görevlisi, 30 hektarlık kızılçam ormanının yanmasına neden oldu. Jandarma tarafından gözaltına alınan öğretim görevlileri İsmail Baysal ve Bahar Dinç Durmaz, ifadelerinin ardından çıkartıldıkları savcılık...
  3. Tez ola vuslat, tez ola...

Tez ola vuslat, tez ola...

Yakında görür müyüm yurdunu, İçime çeker miyim Medineyi kaplayan mis kokunu? Çok özledim Medine'ni, Medine'nin yolunu Yitirmemeye çalışıyorum umudumu. Yüreğime inince anlıyorum aslında, Yeşil kubbeye kurban olayım ama, O da yetmezmiş meğer bana, Gül yüzünü görmek isterim artık karşımda. Tez ola vuslat tez ola. Aşık maşukuna kavuşa. Rüyamda da görmez oldum, hayrola.. Dayanamıyorum özlemine...
  4. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  5. cocuklarin tez yürümesi icin

cocuklarin tez yürümesi icin

2-3 damla balik yagi hülasasi bir fincan suya damlatilir yemeklerden önce ve sonra icilir AGLAMAKTAN GÖBEGI CIKAN VE FITIGI OLAN COCUKLARA YAPILACAK ILACLAR servi kozalagi ,top yapilarak fitik üzerine konur ve ince bir bezle sarilir.. COCUKLARIN KULAK AKINTILARINA KARSI YAPILACAK ILAC Sab,safran,bal bunlardan mürekkeb bir mayi yapilir,pamuga batirilarak kulaklarina...

Sayfayı Paylaş