gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - Hisset Beni

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kapilar açilir gül bahcesine Tutamam acitir dikenleri Kanayan yaranin izleri geçmedi
    Sevemem başka birini

Güneşim sivanirmi çamurla
    Yanginim sönermi umutla
    Hadi gel çarem hadi sev çarem
    Birakma beni sonsuzluğa

Hisset beni teninde
    Dayan yüreğim sensizliğe
    Haykiririm sana 2x
    Askina kana kana
    İsyanim sana yanlizliğa

Hisset beni teninde
    Dayan yüregim sensizliğe
    Haykiririm sana 2x
    Askina kana kana
    İsyanim sana yanlizliğa

Gülşen - Hisset Beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  3. Gülşen - Be Adam

Gülşen - Be Adam

Gizleme benden çekinme söyle Yollarıma çık yürekli ol Saklanma benden derdini söyle Sen karşıma çık yürekli ol Kaçırma gözlerini Dinle kalp sesini Söyle seviyorsan yürekli ol İçine ata ata ne hale düştün Tuta tuta çatlayacaksın be adam Çekinme hadi hadi söylede kurtul bundan Kura kura kurudun be adam
  4. Gülşen 2013 Beni Durdursan Mı Yepyeni Albümü

Gülşen 2013 Beni Durdursan Mı Yepyeni Albümü

Bu konu; Gülşen 2013 Beni Durdursan Mı Yepyeni Albümü hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, magazin dünyasının renkli isimlerinden biri olan popçu Gülşen yepyeni albümüyle sevenleriyle buluştu. 10 yepyeni şarkıyla albümünü tamamlayan Gülşen'in Beni Durdursan Mı adını verdiği albümünü tüm müzik marketlerden ve online satış sitelerinden temin edebilirsiniz.. 01-Gülşen Yatcaz...
  5. Gülşen Irgalamaz Beni Şarkısının Sözleri 2013

Gülşen Irgalamaz Beni Şarkısının Sözleri 2013

Bu konu; Gülşen Irgalamaz Beni Şarkısının Sözleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Gülşen yepyeni albümü Beni Durdursan Mı ile müzik marketlerdeki yerini aldı. Ünl şarkıcının bu albümünden Irgalamaz Beni adlı şarkısının sözlerini bu sayfadan sizlerle paylaşıyoruz... Gülşen Irgalamaz Beni Şarkı Sözü Geç yanımdan, sokağımdan, hayatımdan çıkma Görmüyorsun,...

Sayfayı Paylaş