gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen Irgalamaz Beni Şarkısının Sözleri 2013

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Gülşen Irgalamaz Beni Şarkısının Sözleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Gülşen yepyeni albümü Beni Durdursan Mı ile müzik marketlerdeki yerini aldı. Ünl şarkıcının bu albümünden Irgalamaz Beni adlı şarkısının sözlerini bu sayfadan sizlerle paylaşıyoruz...

Gülşen Irgalamaz Beni Şarkı Sözü

Geç yanımdan, sokağımdan, hayatımdan çıkma
    Görmüyorsun, geçmiyorsun kenarından yapma
    Tek taraflı ama tam techizatlı
    Bir aşkla karşındayım huy zaaflı
    Alt tarafı sevgilin var yarı zamanlı
    Çok kötü şeyler olacak beni durdursan mı

Irgalamaz beni vazgeçmem hayatta
    Herkes gidicek yanında ben kalıcam
    Gitsin kimin olursa olsun demişsin
    Hay hay seni mi kırıcam
    Tabi ki senin olucam
    Pardon sana mı sorucam
    Tabi ki senin olucam

Geç yanımdan, sokağımdan, hayatımdan çıkma
    Görmüyorsun, geçmiyorsun kenarından yapma
    Tek taraflı ama tam techizatlı
    Bir aşkla karşındayım huy zaaflı
    Alt tarafı sevgilin var yarı zamanlı
    Çok kötü şeyler olacak beni durdursan mı

Hay hay seni mi kırıcam
    Tabi ki senin olucam
    Pardon sana mı sorucam
    Tabi ki senin olucam

Söz: Gülşen
    Müzik: Gülşen
    Albüm: Beni Durdursan mı (2013)

Gülşen Irgalamaz Beni Şarkısının Sözleri 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen Yatcaz Kalkacaz Ordayım Şarkı Sözleri 2013

Gülşen Yatcaz Kalkacaz Ordayım Şarkı Sözleri 2013

Bu konu; Gülşen Yatcaz Kalkacaz Ordayım Şarkı Sözleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Gülşen 2013 yılının albümünü çıkardı. İçinde tam 10 parça bulunan Beni Durdursan Mı albümünden Yatcaz Kalkacaz Ordayım şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz... Gülşen Yatcaz Kalkcaz Ordayım Şarkı Sözü Bi açıldım bi kapandım Bi üzüldüm bi de güldüm hahayt Eserekli durumumdan...
  2. Gülşen Kendine Müslüman Şarkısının Sözleri 2013

Gülşen Kendine Müslüman Şarkısının Sözleri 2013

Bu konu; Gülşen Kendine Müslüman Şarkı Sözü 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, tam 10 şarkıyla süslediği Beni Durdursan Mı albümü ile sevenleriyle buluşan Gülşen'in bu albümünde okuduğu Kendine Müslüman şarkısının sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Felaketti, kıyametti, tam ortasından geçtim Ziyafetti dudakların, öptüm intihar ettim Senin dar...
  3. Gülşen Aşk Cinayet Sever Şarkısının Sözleri 2013

Gülşen Aşk Cinayet Sever Şarkısının Sözleri 2013

Bu konu; Gülşen Aşk Cinayet Sever Şarkı Sözü 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı pop müzik şarkıcısı Gülşen son albümü Beni Durdursan Mı'yı piyasaya çıkarttı. Gülşen'in bu albümünden Aşk Cinayet Sever şarkısının sözlerini bu sayfadan sizlerle paylaşıyoruz.. Mutlu musun mutsuzum diye Senden sonra öldüm bittim diye Ne farkeder aşk cinayet sever Zaafım bu yüzden...
  4. Gülşen Acısı Bile Bal Şarkı Sözü 2013

Gülşen Acısı Bile Bal Şarkı Sözü 2013

Bu konu; Gülşen Acısı Bile Bal Şarkı Sözü 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu sayfamızda sizlere ünlü pop şarkıcısı Gülşen'in son albümü Beni Durdursan Mı'dan Gülşen Acısı Bile Bal Şarkı Sözlerini paylaşıyoruz... Yardım et ben hala aşığım geçmiyor Çok kısa sürdü çok az geldi yetmiyor Sen nasıl tok kaldın ben açken o kadar Bu nasıl aşk Allahım acısı bile bal...
  5. Gülşen Seyre Dursun Aşk Şarkısının Sözleri 2013

Gülşen Seyre Dursun Aşk Şarkısının Sözleri 2013

Bu konu; Gülşen Seyre Dursun Aşk Şarkısının Sözleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Gülşen'in son albümü Beni Durdursan Mı'dan Seyre Dursun Aşk Şarkısının Sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Gülşen Seyre Dursun Aşk Şarkı Sözü Ah ah ki ne ah Olmuyor geceler sabah Mecbur ayrılığının yasını Kalpten ağrılarının en hasını Kalmasın yerde gözyaşımı geri...

Sayfayı Paylaş