gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Gülşen, işi bıraktığını söylenen şöför ve korumasıyla iftar açtı.

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Gülşen, 'Fahrettin Aykut, ayrıldığı sevgilisi Gülşen'in şoför ve korumasının maaşını ödemeyi kesince ikisi de işi bıraktı' haberinin çıktığı gün şoförü ve korumasıyla iftar açtı. Ünlü şarkıcı, restoran çıkışında bu iddiayla ilgili 'Hayatımda Fahrettin Bey yokken de bu ekiple çalışıyordum. Ben kendi ayaklarımın üzerinde durabilen bir kadınım ve para sorunum olamaz. Kimseye muhtaç değilim' dedi

Gülşen, işi bıraktığını söylenen şöför ve korumasıyla iftar açtı. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iftar ve sahur yemekleri

iftar ve sahur yemekleri

sahur yemekleri safur yemekleri iftar ve sahur pratik pratik menüsü Sahur; Oruç tutmak üzere gecenin son altıda birinde yenen yemektir. Hz. Peygamber sahur yemeğini özellikle teşvik ederek, Yahudilerden sahur yemeği ile ayrılacağımızı beyan etmiş; mutlaka yenmesini tavsiye ile bunda bereket olduğunu söylemiştir. Böylece sahur yemeği oruç tutan müslümanların önem verdikleri bir yemek olmuştur....
  2. şöför ve yolcu

şöför ve yolcu

Yolcu müsait bi yerde inmek ister ama dili sürçer: - Şoför bey mübarek bi yerde inebilir miyim? - Şu ilerdeki caminin önünde bırakayım teyze seni. Kadın: - Kızım dur! Ben vereyim benim ki bozuk zaten... Kızı: - Aman ne olacak sanki nasılsa benimki de bozulacak, ben vereyim! :haha: Oğlum bu Eminönü'nden geçer mi? - Yok teyze biz Taksim'e çıkıyoruz. - Hah tamam oğlum siz gidin ben...
  3. Oruç ve iftar

Oruç ve iftar

Rüyada sahura kalkip oruç tuttugunu görmek insanlara iyi davranan ve daima ibadetinde olan bir kimse ile yorumlanir. Rüyada orucunu yedigini görmek, günah isleyip tövbe etmesi geregine isarettir. Ahdulgani Nablusi'ye göre; rüyada oruç tuttugunu görmek, ibadetinin kabul edildigine; orucunu yemek ise, halk arasinda kötü bir söhrete sahip oldugu için bu hallerini düzeltmesine çalismasi geregine...
  4. İşte Meleklerim İş Yerinizde Omurganızı Korumanın 10 Yolu...

İşte Meleklerim İş Yerinizde Omurganızı Korumanın 10 Yolu...

İş Yerinde Omurgayı Korumanın Yolları Omurgayı Korumanın 10 Yolu Omurgamız vücudumuzda önemli bi sistemdir...Hareket etmemiz büyük ölcüde ona bağlıdır..Ve omurganın görevleri vücudumuz için fazladır...İşte omurgamıza dikkat etmemiz gerekir o yüzden...Omurgamızı korumanın 10 yolunu sizlere aşağıdaki yazımızda veriyoruz... Ofiste omurgayı korumanın 10 yolu Bilgisayar kullanımının...
  5. İşler Güçler Dizisinde Söylenen Doktor Şarkısının Sözleri

İşler Güçler Dizisinde Söylenen Doktor Şarkısının Sözleri

Bu konu; işler güçler dizisi doktor şarkı sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların ilginç esprileriyle öne çıkan komedisi İşler Güçler dizisi Star Tv'de beğenilerek izlenmeye devam ediyor. Başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz'in paylaştığı dizinin geçtiğimiz gün yayınlanan bölümünde çalan Doktor şarkısının sözlerini sizlerle bu sayfamızdan...

Sayfayı Paylaş