gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - Kahpe

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Güzelim gel seninle
    Dağda bayırda gezelim
    Kararınca hava gel
    Bağda üzüm ezelim
    Uyutunca helalini
    Hatırla sakıncalı yarini
    Alırım ben vebalini
    İki cigara içelim
    Ağalar beyler gelseler
    Kalbimi kurşuna verseler
    Gidinin kahpesi deseler
    Gel de geleceğim
    Lekelendiğimi bilsem de
    Bile bile günaha girsem de
    Beni bir kalemde silsen de
    Öl de öleceğim
    Ha haninna oynama tek dur
    Ha haninna bir gören olur
    Elimi de kolumu da bağlasalar
    Hiç uçarı kaçarı yok
    Özümü de gözümü de dağlasalar
    Ne gam yüreğin yolu çok

Gülşen - Kahpe konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  3. Gülşen - İhanet

Gülşen - İhanet

İçim öyle rahat hiç acelem telaşım yok Zaman öğretiyor eğriyi doğruyu insana Ben günahsızdım sen günahkar Sevmemişsin gördüm zerre kadar Çok belliydi niyetin anladım Yazık ki herşey bir yere kadar Sana bir ihanet borcum vardi Ödedim sonunda ağlayarak Çoktan hak etmiştin bunu üzgünüm Berabere bitti bu aşk Sana bir ihanet... Sana bir ihanet... Sana bir ihanet... Sana bir ihanet...
  4. Gülşen - Eyvallah

Gülşen - Eyvallah

amanda pek nazlı pek masum her halin yar benimde çoktandır sende gözüm var amanda pek zormuş kalbini çalmak canım kaçarmı hiç benden en sonunda kandırdım başka bir aşk olsa böyle yanmazdım senden baskasına böyle kul köle olmazdım amanda pek zormuş kalbini çalmak canım kaçarmı hiç benden en sonunda kandırdım biz bu aşka boşunamı düştük sen ne dersen eyvallah böyle candan boşunamı sevdik sen ne...
  5. Gülşen - Detay

Gülşen - Detay

hadi sen affettin beni ben affettim mi bakalım hiç memnun değilim kendimden eyy aklım bişeyler yapalım detaylarla deliren kalbim bire bin katıyor yine dengemi bozan mutluluğundan kaçarak mı kurtulayım düzene yenik mi düşecegiz acaba ozaman aşkından ölebilirim hiç getirirmiyim kırılma noktasına kırmam onu işi bilirim programsız hazırlıksız aşkına tutulmuş olabilirim bundan böyle sensiz bir...

Sayfayı Paylaş