gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen Kendine Müslüman Şarkısının Sözleri 2013

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Gülşen Kendine Müslüman Şarkı Sözü 2013 hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, tam 10 şarkıyla süslediği Beni Durdursan Mı albümü ile sevenleriyle buluşan Gülşen'in bu albümünde okuduğu Kendine Müslüman şarkısının sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz...

Felaketti, kıyametti, tam ortasından geçtim
    Ziyafetti dudakların, öptüm intihar ettim

Senin dar vaktine, yalandan hakikatine
    Gönlümle geldim
    Bi baktım halime, tükürdüm talihe
    Tonla küfrettim

İnsafın kurusun be hey kendine Müslüman
    Hasetimden öldüm artık
    Gel unuttum de halt ettiysen
    Dön bana herşeyi yakıp
    İnsafın kurusun be hey kendine Müslüman
    Hasetimden öldüm artık
    Gel unuttum de halt ettiysen
    Dön bana herşeyi yakıp

Söz: Gülşen
    Müzik: Gülşen
    Albüm: Beni Durdursan mı (2013)

Gülşen Kendine Müslüman Şarkısının Sözleri 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen Yatcaz Kalkacaz Ordayım Şarkı Sözleri 2013

Gülşen Yatcaz Kalkacaz Ordayım Şarkı Sözleri 2013

Bu konu; Gülşen Yatcaz Kalkacaz Ordayım Şarkı Sözleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Gülşen 2013 yılının albümünü çıkardı. İçinde tam 10 parça bulunan Beni Durdursan Mı albümünden Yatcaz Kalkacaz Ordayım şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz... Gülşen Yatcaz Kalkcaz Ordayım Şarkı Sözü Bi açıldım bi kapandım Bi üzüldüm bi de güldüm hahayt Eserekli durumumdan...
  2. Gülşen Kardan Adama Şarkısının Sözleri 2013

Gülşen Kardan Adama Şarkısının Sözleri 2013

Bu konu; Gülşen Kardan Adama Şarkısının Sözleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Gülşen'in kısa bir süre önce piyasaya çıkardığı Beni Durdursan mı albümünden Kardan Adam şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz... Gülşen Kardan Adam Şarkı Sözü Sen bana aklı ver Allah’ım bende esamesi yok Doğru olabilir mi gördüklerim bi malumatım yok Geliyorum demedin sen de...
  3. Gülşen Yalanlar Çok Güzel Şarkısının Sözleri 2013

Gülşen Yalanlar Çok Güzel Şarkısının Sözleri 2013

Bu konu; Gülşen Yalanlar Çok Güzel Şarkı Sözü 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sevilen pop müzik santçımız Gülşen'in Beni Durdursan Mı albümünden Yalanlar Çok Güzel şarkısının sözlerini bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Bulanık sularda bulmuştum seni Kana kana içtim ben o sulardan Sözlerinden tanırdım kaybetsem seni Meğer sustuklarınmış sahici olan Değerinden...
  4. Gülşen Acısı Bile Bal Şarkı Sözü 2013

Gülşen Acısı Bile Bal Şarkı Sözü 2013

Bu konu; Gülşen Acısı Bile Bal Şarkı Sözü 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu sayfamızda sizlere ünlü pop şarkıcısı Gülşen'in son albümü Beni Durdursan Mı'dan Gülşen Acısı Bile Bal Şarkı Sözlerini paylaşıyoruz... Yardım et ben hala aşığım geçmiyor Çok kısa sürdü çok az geldi yetmiyor Sen nasıl tok kaldın ben açken o kadar Bu nasıl aşk Allahım acısı bile bal...
  5. Gülşen Seyre Dursun Aşk Şarkısının Sözleri 2013

Gülşen Seyre Dursun Aşk Şarkısının Sözleri 2013

Bu konu; Gülşen Seyre Dursun Aşk Şarkısının Sözleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Gülşen'in son albümü Beni Durdursan Mı'dan Seyre Dursun Aşk Şarkısının Sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Gülşen Seyre Dursun Aşk Şarkı Sözü Ah ah ki ne ah Olmuyor geceler sabah Mecbur ayrılığının yasını Kalpten ağrılarının en hasını Kalmasın yerde gözyaşımı geri...

Sayfayı Paylaş