gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - Kış Yaşattın

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

gözlerim açıldı
    seni görmek için
    dudakların yalvardı
    bir kez öpeyim diye

ellerim uzandı
    sana dokunmak için
    ben affettiğimde
    gönlüm affetmedi
    ben affettiğimde
    gönlüm affetmedi

baharında aşkımın
    kış yaşattın
    sel bastı yüreğimi gözyaşların
    unutmak istediğsemde
    unutamadım,
    erimedi buzları akıp giden
    hislerimin ben

affettiğimde
    gönlüm affetmedi
    ben affettiğimde gönlüm affetmedi..
    affetmedi...affetmedi..

Gülşen - Kış Yaşattın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. Yazın sıcaklığını evinizde yaşatın

Yazın sıcaklığını evinizde yaşatın

Kumsaldan edineceğiniz renkli taşlar, midye kabukları ve minik gemilerle hem sofralarınızı süsleyin, hem de yaz esintilerinin bitmesine izin vermeyin: Sanki sahilde gibi En güzel sahilleri kendi sofranızda yeniden yaratabilirsiniz. Bunun için gerekli aksesuarları tatil dönüşü yanınızda getirmemiş olsanız da, bu dekorasyonu rahatça uygulayabilirsiniz. Örneğin yürüyüş yaparken beğendiğiniz...
  3. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  4. "Çevreni yaşat, geleceğini koru''

"Çevreni yaşat, geleceğini koru''

Kocaeli'nde ilköğretim öğrencilerinin “Çevreni Yaşat, Geleceğini Koru” kampanyası kapsamında 8 ayda topladığı 10 ton atık kağıt sayesinde 170 ağaç kurtuldu. Kocaeli İl Çevre ve Orman Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Çevre Koruma ve Ambalaj Atıkları Değerlendirme Vakfı (ÇEVKO) ile Unilever Türkiye'nin 8 ay önce başlattığı “Çevreni Yaşat, Geleceğini Koru” Uygulamalı Çevre Eğitimi Projesi...
  5. Pascal İzdiham Yaşattı

Pascal İzdiham Yaşattı

pascal nouma, nihat kavgası, survivor, biyografisi, kimdir kiminle evli hakkında bilgi İberia Havayolları'na ait tarifeli bir uçakla saat 18.30'da Madrid'den İstanbul'a gelen Pascal Nouma, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde Beşiktaş taraftarlarınca sloganlarla karşılandı. Çarşı grubunun yoğun ilgisi nedeniyle ezilme tehlikesi de geçiren Nouma için Nihat Doğan hayranları da...

Sayfayı Paylaş