gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - Kuş Tüyü

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hayatımdan çıkacaksan geçerli bir nedeni olsun
    Utanmadan gözlerime bakacak yüzün olsun
    Gönül almak dediğin bir yarım elmadır
    Seveni yarım bırakmak her iklimde günahtır

Güzel kalbin bana, bana emanet
    Git kara gülüm git,ben kalırım
    Gönlümde kuş tüyü bir yer yapar
    Ona canımdan iyi, iyi bakarım

Gülşen - Kuş Tüyü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  3. Tü kız isimleri

Tü kız isimleri

dilek tülen kız tu Tül: ince gözenekli pamuk ya da ipekten dokuma Tülay: ayın ince ışığı incelikle, düşünce ile ilgili Tülen: ilk defa çocuk sahibi olan kadın Tülü: rica, yalvarma Tülin: ayın çevresinde görülen ışık halkası ayna uzun kirpikli göz Tülün: ay ağıl, hale Tüm: bütün Tümay: sessiz, rahat, huzurlu bütünleşmiş ay, dolunay Tümay/tunay: mehtap, ay ışığı, gece görülen aydınlık...
  4. tü tü masallah :D

tü tü masallah :D

Fotograflar tarafimca kaldirilmistir! Mery
  5. Mobilyada Tay Tüyü Modası!

Mobilyada Tay Tüyü Modası!

tay tüyü, tay tüyü mobilya, tay tüyü nedir Sevgili melekler, son dönemde ev dekorasyonunda tay tüyü modası kendini gösteriyor. Koltuk ve kanepelerde, sandalye döşemelerinde kullanılan tay tüyü, hem dokusunun güzelliği hem de kullanışlı oluşuyla tercih ediliyor. Bu sayfamızda sizlere tay tüyü kumaş hakkında bilgiler vermek istiyoruz... Tay tüyü kumaşların kullanıldığı koltuk takımları...

Sayfayı Paylaş