gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen Murat Boz Düeti "İltimas" Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

gülşen murat boz düeti, gülşen murat boz iltimas, gülşen murat boz
    Sevgili melekler, iki ünlü ve başarılı şarkıcı Gülşen ve Murat Boz süper bir düetle sevenleriyle buluşuyor. En son O Ses Türkiye'deki jüri üyeliğiyle ekranlara renk katan yakışıklı şarkıcı Murat Boz ve Türk popunun en önemli isimlerinden Gülşen'in söylediği parça "İltimas"ın sözlerini sizlerle paylaşıyoruz...

Ayrıl yüreğinden , bir an o akıl
    Anlat seni sana , de kendini bul
    Kendini bilmezsen , sil kendini sil
    Kendine “iltimas” eyle gönül …

gülşen-murat-boz.jpg

Gülşen Murat Boz Düeti "İltimas" Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Boz Aşklarım Büyük Benden Şarkısı, Şarkı Sözü

Murat Boz Aşklarım Büyük Benden Şarkısı, Şarkı Sözü

Murat Boz'un seslendirdiği benimde beğenerek dinlediğim Aşklarım Büyük benden şarkısının sözleri meleklerim... Sevdim Yazılanı Yeni Düşlerin Vakti Şimdi Kafa Yordum Biraz Boş Verdim Hiçliğimi Biraz Hüzünlü Bir Haldeyim Şimdi Sorgulamadım Acı Çeken Kalan Mı Giden Mi Bu Gece Sende Düşün Biraz Yada Çaldın Üstüne Kara Yok Ne Yapsam Eskisi Kadar Acımıyor Bu Yara Bitermi Dünyada Yenisi...
  2. Murat Boz Hayat Öpücüğü Şarkı Sözü

Murat Boz Hayat Öpücüğü Şarkı Sözü

murat boz, hayat öpücüğü, şarkı sözleri, resimleri, hakkında bilgileri için yazımıza buyrun arkadaşlar. murat bozun yeni şarkısı olan jayat öpücüğüm şarkı sözlerini sizler için paylaşıyoruz melekler. Habersiz geçivermiş yıllar dün gibi hatıralar Takvimlerden sonbahar gibi dökülmüş yapraklar Anladım ki hala özlüyorum elimde olmadan Sendin sığındığım liman Nefesini kokunu Kalbime...
  3. Murat Boz Kalamam Arkadaş Şarkı Sözü

Murat Boz Kalamam Arkadaş Şarkı Sözü

Murat Boz Kalamam Arkadaş Şarkı Sözü Selam kızlar Murat Boz hayranları size sesleniyorum ve Murat Boz Kalamam Arkadaş Şarkısının sözlerini de yazmanızı rica ediyorum.
  4. Murat Boz Kalamam Arkadaş Git Şarkısının Sözleri

Murat Boz Kalamam Arkadaş Git Şarkısının Sözleri

Murat Boz Kalamam Arkadaş Git Şarkısı sözleri Murat Boz Kalamam Arkadaş Git Şarkı Sözü Son dönemde Oses Türkiye yarışmasında ki jüri üyeliğiyle konuşulan Murat Boz'un seslendirdiği Kalamam Arkadaş Git şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Kalamam Arkadaş Git Aşkla senin arana ne girdi ne dersin Kalbini çöpe atıp giderken söyle kimsin Tanıyamadım bu yeni seni ben...
  5. murat bozun şarkı sözlerini yazar mısınız lütfen ?

murat bozun şarkı sözlerini yazar mısınız lütfen ?

Murat Bozu yeni yeni dinlemeye başladım.Artık sesi fena gelmiyor, kendi de öyle :D Benim rica toplu halde Murat Boz şarkılarına ulaşabilmek.Siz bu sayfaya Murat Boz şarkılarının sözlerini yazabilirmisiniz, hepsini olmasa bile birkaçını..:)

Sayfayı Paylaş