gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen nasıl baştan çıktı

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

GÜLŞEN'DEN, KÖSE AÇIKLAMASI
    YAPIMCISI EROL KÖSE İLE, EVLİ OLMASINA KARŞIN AŞK YAŞAYAN ŞARKICI GÜLŞEN, İLK ZAMANLARDA KENDİSİNİ KÖSE'YE YAKIŞTIRAMADIĞINI BELİRTEREK, NEDEN BÖYLE BİR İLİŞKİYİ KABUL ETTİĞİNİ ANLATTI

Televizyon gazetesinin haberine göre, Hülya Avşar'ın sunduğu Türkmax programının konuğu olan Gülşen, bir dönem evli olduğunu bilmesine karşın yapımcısı Erol Köse ile büyük bir aşk yaşamıştı.

Hülya Avşar, Gülşen'i Erol Köse'ye hiçbir zaman yakıştıramadığını ifade etti. Gülşen ise Köse'nin ilk ilgisini fark ettiğinde çok şaşırdığını belirterek, görüntü olarak onunla kendisini yan yana getiremediğini belirtti. Köse'nin o dönemde canını çok acıttığını ve bazen çirkinleştiğini anlatan Gülşen, sıkıntılı geçen o 1 yıldan sonra neden böyle bir ilişkiye 'evet' dediğini şu sözlerle anlattı:

'Beni önemsemeye gerçekten insani şekilde davranmaya başladı ve değer verdiğini hissettirmeye başladı. Ondan önceki bir yıl benim hiçbir şekilde onu istemediğimi biliyordu. Zamanla aramız gelişti. O sevgi, ilgi, o insanlık... 3 ay önce söylediğim bir kelimeyi o gün bana tekrar etmesi, o tutku, o heyecan bunlar beni cezbetti. O zaman zaten görmüyorsunuz şekil olmuyor karşınızda.'

Gülşen nasıl baştan çıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen - Nasıl Unut Dersin

Gülşen - Nasıl Unut Dersin

Nasil Unut Dersİn Nasil Beklersİn Bunu Benden Nasil Uyuturum Canimi Nasil Sİlerİm YÜreĞİmden Yaz Gecelerİnİn Ilik RÜzgari DolaŞirdi Tenİnde SaÇini Savurdun Mu Denİzler Kiskanirdi Dalgasini Bazen ÜzÜlÜrdÜn Ya Durulurdu YÜzÜnÜn Tatli AsİlİĞİ Dayanamazdim AyriliĞa Bİrİkİrdİ GÖzlerİnde Okyanuslarin İncİsİ Nasil Unut Dersİn Nasil Beklersİn Bunu Benden Nasil Unuturum Acimi Nasil Sİlerİm YÜreĞİmden
  2. Balon nasıl ortaya çıktı

Balon nasıl ortaya çıktı

Buhar sorununu bilimsel yönden geliştirmesinden ötürü Watt, bu devrimlerin kaynağı sayılmalıdır. Ondan önce Newcomen’in makinesi ağır ve zor ilerliyor, teknik yerinde sayıyordu. Watt’ın aracılığıyla bilimin işi ele alması üzerine bu yavaş gidişte birden bir canlanma görüldü. Tekniğin ilerleyişi bir devrim niteliğini aldı, olayların akışı büyük bir hız kazandı. Bilim, insanlık tarihinde üçüncü...
  3. Şarap Nasıl Ortaya Çıktı ?

Şarap Nasıl Ortaya Çıktı ?

Ben hiç içmedim ama günde bir kadeh şarabın kalbe iyi geldiği söylenir.Peki bu devalı ama dinimizce haram olan şarap nasıl meydana çıkmış biliyor muysunuz arkadaşlarım.... "TANRI yalniz suyu yaratmisti; insanlar ise sarabi yaratti." ( Victor Hugo ) Mitolojide tanrilarin içkisi olarak kabul edilen sarap, Tevrat, Incil ve Zebur'da kutsal içki olarak anilir.Sarabin ilk ortaya...
  4. Gülşen ve Ozan Çolakoğlu havız başında keyif yaptı

Gülşen ve Ozan Çolakoğlu havız başında keyif yaptı

ozan çolakoğlu ozan çolakoğlu gülşen gülşen gülşen ozan çolakğlu, aşkı, birlikteler mi, beraberler, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Şarkıcı Gülşen ve Ozan Çolakoğlu hakkında "aşk yaşıyorlar" haberleri magazin dünyasında bomba etkisi yapmıştı. Bu iddialara sessiz kalan çift, Bodrum'da havuz başında samimi bir şekilde görünütülenmiş Melek'lerim. Ozan Çolakoğlu, havuz başında...
  5. Çığdan Nasıl Korunabiliriz ?

Çığdan Nasıl Korunabiliriz ?

çığdan nasıl korunabiliriz çığdan korunmanın yolları çığdan nasıl korunabiliriz çığdan korunma yolları ile ilgili bilgiler burada melekler. Her yıl çığ sebebiyle ülkemizde ve dünyada yüzlerce insan hayatını kaybediyor melekler. Ve hala ne yazık ki doğuda engebeli ve dağlık alanlara yakın yerleşimler ve yollar çığ tehlikesi altında. Peki çığdan nasıl korunabiliriz ? Çığdan korunma yolları...

Sayfayı Paylaş