gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen Nihayet Kilo Aldı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Gülşen Nihayet Kilo Aldı haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, yıllardır sıfır beden hali ve korkutucu resimleriyle magazin basınına konu olan Gülşen nihayet kilo aldı. Çıktığı Bursa'daki bir mekanda kilo almış olduğu farkedilen Gülşen gayet sağlıklı görünüyordu...

Gülşen, Bursalı hayranlarıyla Suare'de buluştu. Sahneye özel orkestrası eşliğinde çıkan Gülşen'in, konserini 2 bin kişi izledi.

Sahneye mayo üzerine file kıyafetle çıkan Gülşen'e 2'si kadın 4 dansçı eşlik etti.

Programına son günlerin gözde şarkısı 'Yatcaz Kalkcaz Ordayım' ile başlayan Gülşen'in kilo aldığı gözlendi.

Eski ve yeni albümlerinden şarkılarla dinleyenlerini coşturan Gülşen, programın sonunda, şarkılarına eşlik eden izleyicilere teşekkür etti.

MaWiM ve ESİNKADİR bunu beğendi.
  2. ESİNKADİR

ESİNKADİR Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    146
    Ödül Puanları:
    43
    sinir oluyom bu kıza nedense ben yaa hahaha

TİTAN bunu beğendi.
  3. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    esin vallahi katılıyorum eskiden severdim oysaki kara kuru neresi kilo almış bunun hahaha

ESİNKADİR bunu beğendi.
  4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Kilo almış hali buysa yani hahaha ee şimdi bu kilolu bayanlara sankim biraz hakaret oluyor gibi :D:D Bir dirhem et bin ayıp örtermiş fazla kurulukda iyi değil kadın dediğin biraz etli butlu olacak o kadar:D:D

TİTAN ve ESİNKADİR bunu beğendi.
  5. ESİNKADİR

ESİNKADİR Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    146
    Ödül Puanları:
    43
    alsa kaç yazar görünen köy klavuz istemez :D

6. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Diyene bakın hele diyene kasinma

ESİNKADİR bunu beğendi.
Gülşen Nihayet Kilo Aldı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evlendim kilo aldım!!!

evlendim kilo aldım!!!

Evet evli hanımlar sorun kendinize evlendiniz neden kilo aldınız bakalım : ) Eşiniz kuş sütleriyle mi besledi sizi naptı :dil: Çok mu iyi baktı ah ne güzel birşeydir tabi ki o duygu ama bakın kilolar geldi de geldi. Buna dur demek diye düşünmeniz lazım artık .Rahatsız oluyor ve eşinizin sizi beğenmemeye başlamasından korkuyor olabilirsiniz. Bu çok normal eşini seven onu kaybetmekten korkan...
  2. Asuman Krause kilo aldı

Asuman Krause kilo aldı

asuman krause bikinili asuman krause kilo aldı, kilosu, bikinili görüntüleri, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Eski manken ve yeni sunucu Asuman Krause, bikinili görüntülendi ve kilo aldığıda dikkatlerden kaçmadı Melek'lerim:) “Wipe Out”un esprili sunucusu Asuman Krause, arkadaşları ve ailesiyle Bodrum tatiline devam ediyor. Önceki gün Gündoğan’da objektiflere takılan...
  3. Hamilelikte kaç kilo aldınız??

Hamilelikte kaç kilo aldınız??

Slm hamişler ve hamiş kalmak isteyenler..Ben 5.ay'ı mı doldurmak üzereyim 21.haftamzdayz (hamd olsun) 49 kilo hamile kaldım şuan 53, 53.5 arasnda gidip geliyorum.Merak ettiğim diğer hamişlerin kilo durumu..Şuan kaçncı haftadasnz kaç kilo aldnz ya da bnm hafta'mda kaç kiloydunuz??Yemekten asla ksmıyorum canım ne istiyosa yiyorum çukulata istiyosam hiç affetmen götürrüm.2 günde 1 lt süt biter...
  4. çok mu kilo aldım.

çok mu kilo aldım.

ben 3 ay 6 günlük hamileyim 54 kiloydum hamile kaldığımda 2 aylıkken 56 oldum şimdi ise 57,5 kilo olmuşum sizce çok mu kilo alıyorum.:uykucu:
  5. Hamilelikte önerilen kilo alımı

Hamilelikte önerilen kilo alımı

gebelikte kilo,hamilelikte kilo,hamilelikte kaç kilo alınmalı,gebelikte kaç kilo alınmalı,hamilelik süresince kaç kilo almalıyım,gebelik süresince kaç kilo almalıyım,hamilelikte sağlıklı kilo alımı hakkında bilgiler Hamile kalmadan önceki kilonuza bağlı olarak gebelikte alacağınız kilo belirlenir. Ne kadar kilolu olursanız olun, hamilelik döneminde diyet yapmayı düşünmeyin. Şeker ve yağ...

Sayfayı Paylaş