gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - Of Of

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

İçlendiğim günler oldu Bozulduğum şeyler oldu Hiçbirini yansıtmadım
    Konuşmaksa bi hayal oldu
    Üzülmem mi, bozulmam mı
    Kırılmam mı,darılmam mı of
    Kadersiz miyim neyim
    Oyuncağın mıyım neyim
    Of of kömür gibi yanıyorum of of
    Ayıp mıdır seviyorum of of
    Hislerimle oynuyorsun
    Gırgır geçip duruyorsun
    Neden böyle yapıyorsun of
    Of of kömür gibi yanıyorum
    Of of ben derdimi biliyorum
    Of of düşlerime giriyorsun
    Bi girdin mi çıkmıyorsun
    Neden böyle yapıyorsun of
    Ben sadece gölgen oldum
    Dur dediğin yerde durdum
    Beş para etmez dünyada
    Güvendiğim bir sen oldun
    Olan yine bana oldu
    Sana bir gün daha doğdu of
    Kadersiz miyim neyim?
    Oyuncağın mıyım neyim
    Of of kömür gibi yanıyorum
    Of of ayıp mıdır seviyorum
    Of of hislerimle oynuyorsun
    Gırgır geçip duruyorsun
    Neden böyle yapıyorsun of...

Gülşen - Of Of konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  3. Gülşen - Kurşun

Gülşen - Kurşun

Bitti biliyorum her şeyi bana bırak Git, ardına bakma yüreğim çırılçıplak Neden bilmiyorum tükendik azalarak Sen gördüğüne inanma bu sessizlik bozulacak Büyü gibi yemin gibi sanki Yüreğimin bi sendin sahibi Her yanım yangın, alev yanar sigaranın ucunda Vur beni vur sözlerinle vur git de kurşunla Her yanım yangın alev alev yanar sigaranın ucunda Vur beni vur sözlerinle vur git de kurşunla
  4. Gülşen - İlgilenmiyorum

Gülşen - İlgilenmiyorum

Ayrıldık sonunda başın göğe erdi mi? Zaten hep ayrıydık gittiğine değdi mi? Taptığın, yattığın benden daha güzel mi? Sahteydi her halin git temizle kalbini Bu aşk değil, yalan aşkım Adım gibi biliyorum Aldat dilediğin gibi sende İnan hiç ilgilenmiyorum
  5. Gülşen - Delisin

Gülşen - Delisin

Ah kalbim ben senden çok çektim söyledim mi? nedir bu halin valla sen delisin delisin Olmaz ki böyle çarpılmaz ki çıldırmışsın sanki valla sen delisin delisin Ne olmuş ki ben gördüysen onu ömründe ilk gördüğün erkek o mu? aman sus sus duymasınlar sesini göğsümden koparıp atarım seni lay lay lay lay delisin delisin delisin delisin Bu kaçıncı sevgi belki 45-50 ben bildim bileli valla sen...

Sayfayı Paylaş