gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - Ruhumu Asla

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ama senin değilim yar değilim sebebi war bahanesi yok üstelik divanen delinim tam kalbime gelmedi ok
    yetmez tacını tahtını bahtını versen yetmez
    yetmez varını yoğunu çoğunu sersen yetmez
    eğmez başını bu yürek ölse çula çaputa eğmez
    ruhum aşkın esiri başka esaret sewmez

malımı al mülkümü al olsa gel samur kürkümü al
    yerimi yurdumu uykumu tende en kuytumu al

ama senin değilim yar değilim sebebi war bahanesi yok
    üstelik divanen delinim tam kalbime gelmedi ok

çekmişim isyan bayrağını dalgalanır başımda hür
    sen diken sal üstüme üstüme bende deste deste gül

ama senin değilim yar değilim sebebi war bahanesi yok
    üstelik divanen delinim tam kalbime gelmedi ok

Gülşen - Ruhumu Asla konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  3. Asa

Asa

Bakınız; Baston.Asa, baston veya sopa, büyük güç anlamına gelir. Kişi elinde bunlardan birini tuttuğunu görürse fevkalade güçlenecek demektir.Rüyada asa görmek fakirlikle yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada asa görmek, serefli, kuvvetli, kudretli ve halka yardim eden bir kimseye isaret eder. Asanin kirildigini gören kimse, memur ise vazifesinden alinir, eger tacir ise, ticareti...
  4. Astım

Astım

Astımın tipik karakteristiği bronşların mukoza ödemiyle daralmasından ötürü olan episodik dispne'dir (nefes darlığı). Bu durum polijenik bir kalıtım biçiminde genetik kökenli olabilir; fakat enfeksiyon, allerji ve emosyonel faktörler de rol oynayabilir. Muhtemelen psikolojik mekanizmaların rol oynaması için bronşiyal aşırı duyarlığa somatik bir yatkınlık bulunması gerekir. Astımlılarda belirli...
  5. Asla...

Asla...

Seni uzaktan sevmeyi, bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, gözyaşlarımla gülmeyi Ve kavuşmak için sabretmeyi, Her şeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla...

Sayfayı Paylaş