gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen Seyre Dursun Aşk Şarkısının Sözleri 2013

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Gülşen Seyre Dursun Aşk Şarkısının Sözleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Gülşen'in son albümü Beni Durdursan Mı'dan Seyre Dursun Aşk Şarkısının Sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz...

Gülşen Seyre Dursun Aşk Şarkı Sözü

Ah ah ki ne ah
    Olmuyor geceler sabah
    Mecbur ayrılığının yasını
    Kalpten ağrılarının en hasını
    Kalmasın yerde gözyaşımı geri al, geri al

Gel sarıla, sarıla uyut
    Ya da uyutma
    Seyre dursun aşk
    Sevişe sevişe konuş
    Sakın ha susma
    Yar ya beni öldür
    Ya da beni belalın say
    Gel sarıla, sarıla uyut
    Ya da uyutma
    Seyre dursun aşk
    Sevişe, sevişe konuş
    Sakın ha susma
    Yar ya beni öldür
    Ya da beni belalın say
    Olmuyor geceler sabah
    Gel sarıla sarıla uyut
    Ya da uyutma
    Seyre dursun aşk
    Sevişe, sevişe konuş
    Sakın ha susma
    Yar ya beni öldür
    Ya da beni belalın say

Söz: Gülşen
    Müzik: Gülşen – Ozan Çolakoğlu

Gülşen Seyre Dursun Aşk Şarkısının Sözleri 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen Yatcaz Kalkacaz Ordayım Şarkı Sözleri 2013

Gülşen Yatcaz Kalkacaz Ordayım Şarkı Sözleri 2013

Bu konu; Gülşen Yatcaz Kalkacaz Ordayım Şarkı Sözleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Gülşen 2013 yılının albümünü çıkardı. İçinde tam 10 parça bulunan Beni Durdursan Mı albümünden Yatcaz Kalkacaz Ordayım şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz... Gülşen Yatcaz Kalkcaz Ordayım Şarkı Sözü Bi açıldım bi kapandım Bi üzüldüm bi de güldüm hahayt Eserekli durumumdan...
  2. Gülşen Saklandım İzlerinde Şarkısının Sözleri 2013

Gülşen Saklandım İzlerinde Şarkısının Sözleri 2013

Bu konu; Gülşen Saklandım İzlerinde Şarkısının Sözleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Beni Durdursan Mı adlı albümüyle 2013 yılına hızlı bir giriş yapan Gülşen tam 10 parça okumuş bu albümünde. Bu parçalardan biri olan Saklandım İzlerinde şarkısının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz... Duydum ki unutmuşsun beni Geçmiyormuş adım bile Demlenmiş her gün başkası...
  3. Gülşen Yalanlar Çok Güzel Şarkısının Sözleri 2013

Gülşen Yalanlar Çok Güzel Şarkısının Sözleri 2013

Bu konu; Gülşen Yalanlar Çok Güzel Şarkı Sözü 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sevilen pop müzik santçımız Gülşen'in Beni Durdursan Mı albümünden Yalanlar Çok Güzel şarkısının sözlerini bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Bulanık sularda bulmuştum seni Kana kana içtim ben o sulardan Sözlerinden tanırdım kaybetsem seni Meğer sustuklarınmış sahici olan Değerinden...
  4. Gülşen Aşk Cinayet Sever Şarkısının Sözleri 2013

Gülşen Aşk Cinayet Sever Şarkısının Sözleri 2013

Bu konu; Gülşen Aşk Cinayet Sever Şarkı Sözü 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı pop müzik şarkıcısı Gülşen son albümü Beni Durdursan Mı'yı piyasaya çıkarttı. Gülşen'in bu albümünden Aşk Cinayet Sever şarkısının sözlerini bu sayfadan sizlerle paylaşıyoruz.. Mutlu musun mutsuzum diye Senden sonra öldüm bittim diye Ne farkeder aşk cinayet sever Zaafım bu yüzden...
  5. Gülşen Acısı Bile Bal Şarkı Sözü 2013

Gülşen Acısı Bile Bal Şarkı Sözü 2013

Bu konu; Gülşen Acısı Bile Bal Şarkı Sözü 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu sayfamızda sizlere ünlü pop şarkıcısı Gülşen'in son albümü Beni Durdursan Mı'dan Gülşen Acısı Bile Bal Şarkı Sözlerini paylaşıyoruz... Yardım et ben hala aşığım geçmiyor Çok kısa sürdü çok az geldi yetmiyor Sen nasıl tok kaldın ben açken o kadar Bu nasıl aşk Allahım acısı bile bal...

Sayfayı Paylaş