gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gülşen Sezek hayatı

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gülşen sezek hayatı, kısaca hayatı, kimdir, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri

"Ruhsar" adlı diziden aşina olduğumuz Gülşen Sezek hakkında detaylı bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler.

Gülşen Sezek, 9 Nisan 1976'da İstanbul'da doğdu. Sinema ve dizi oyuncusudur.

Filmleri-Dizileri

Büyük Yalan (Hakime), 2004
    Aylin 2001
    Evdeki Yabancı 2000
    Affet Bizi Hocam 1998
    Ruhsar 1997
    Çiçek Taksi 1995
    Süper Baba 1993

Gülşen Sezek hayatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  3. Gülşen - Delisin

Gülşen - Delisin

Ah kalbim ben senden çok çektim söyledim mi? nedir bu halin valla sen delisin delisin Olmaz ki böyle çarpılmaz ki çıldırmışsın sanki valla sen delisin delisin Ne olmuş ki ben gördüysen onu ömründe ilk gördüğün erkek o mu? aman sus sus duymasınlar sesini göğsümden koparıp atarım seni lay lay lay lay delisin delisin delisin delisin Bu kaçıncı sevgi belki 45-50 ben bildim bileli valla sen...
  4. Gülşen Bubikoğlu hayatı

Gülşen Bubikoğlu hayatı

gülşen bubikoğlu gülşen bubikoğlu biyografi kimdir hayatı gulsen bubikoglu gülşen bubikoğlu hayatı, kısaca hayatı, kimdir, hakkında bilgiler, biyografi, biyografisi, kaç yaşında, yaşı, nereli, aslen nereli, filmleri, resimleri Bir dönemler Türk Sineması'nın en zirve ve başarılı isimlerinden biri olan Gülşen Bubikoğlu, hangi filmlerde hangi tarihte oynamıştır. Hayatı hakkında herşey ve daha...
  5. Miss Turkey 2014 1.Amine Gülşe Kimdir, Hayatı Hakkında Bilgiler

Miss Turkey 2014 1.Amine Gülşe Kimdir, Hayatı Hakkında Bilgiler

miss turkey 2014 güzeli, amine gülşe, miss turkey 2014 birincisi Sevgili melekler, dün gece yapılan Miss Turkey 2014 yarışmasında dereceye giren güzeller belli oldu. Elidor'un düzenlediği yarışmada Türkiye'nin en güzel kızı Amina Gülşe seçildi.. 21 yaşında İsvec doğumlu Amine Gülşe Miss Turkey 2014 yarışmasına İzmir’den başvuru yaptı ve yaklaşık 250 adayın arasından seçilerek yarışmanın...

Sayfayı Paylaş