gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - Son Sözüm

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yalanların önce masum geliyordu bana Senden kopmamak için katlandım bunlara
    Yeminler ettin aldatmadım diye
    Gözüm görene dek inandım her şeyine

Rüzgarın ardından güneş açar
    Kasırga biter yağmur başlar
    Yalan yalan

Son damlaydı bu yeter beni bırak şimdi
    Haksızsın beni kaybettin
    Git git sana son sözüm son sözüm

Gülşen - Son Sözüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen Sözde Ayrılık şarkı sözleri

Gülşen Sözde Ayrılık şarkı sözleri

gülşen sözde ayrılık gülşen gülşen sözde ayrılık, şarkı sözleri sizler için bu yazımızda arkadaşlar Gülşen'in "Sözde Ayrılık" adını verdiği, 2011 yeni albümün şarkı sözlerini, bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Ben senin o değişmeyen kaderin Ay yanıyor baştan aşağı her yerim Bildiğin o malum günahlara yine girelim, girelim Kalktım geldim, yok yollar uzun Yok sen...
  2. Gülşen Sözde Ayrılık klibi

Gülşen Sözde Ayrılık klibi

gülşen, 2011, sıngle, şarkıları, sözde ayrılık, sözde ayrılık klibi, yeni klibi, sözde ayrılık klip, dahası burada arkadaşlar Gülşen'in 27 Temmuz Çarşamba günü müzik marketlerinde satışa sunluacak olan yeni sıngle'ı Sözde Ayrılık için, klip çeti Melek'lerim:) Yönetmenliğini Nihat Odabaşı’nın, konsept danışmanlığını Ceyda Balaban’ın üstlendiği klipte Gülşen’e iki Hollandalı oyuncu eşlik...
  3. Gülşen İstanbul şarkısı sözü

Gülşen İstanbul şarkısı sözü

Gülşen İstanbul şarkısı sözü selam millet Gülşen İstanbul şarkısı sözlerini istiyorum sizden ama acil olursa sevinirim akşama cevaba bakacam
  4. Meleklerimize Gülşen İstanbul Şarkısı Sözleri

Meleklerimize Gülşen İstanbul Şarkısı Sözleri

Gülşen İstanbul şarkısı sözleri Gülşen İstanbul şarkı sözü Ünlü pop sanatçımız Gülşen'in, "Stars of İstanbul UNICEF" Projesi için hazırladığı şarkı İstanbul'un sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) Geç değil henüz Umutlarım taze yüzüm gibi Söz ver solmasın baharlarım Ne olur bak bana gözün gibi. İstersen gök yüzünde en parlak yıldız olurum Sen benim bugünlerim ol...
  5. Gülşen Bangır Bangır Şarkı Sözleri

Gülşen Bangır Bangır Şarkı Sözleri

BANGIR BANGIR ŞARKI SÖZLERİ Gül gibi uyuyan yılanı uyandırdın Garanti bildin beni havalandın Yürek yemiş sanki mübarek Neyine güvendin evladım Gül gibi uyuyan yılanı uyandırdın Garanti bildin beni havalandın Adın bensiz buralarda etkisiz eleman sıfır aldın Yavrum kaldır kolları Teslim ol etrafın sarılı Sabret af çıksın sana Ben öptürcem bu evin yollarını Yavrum kaldır kolları Teslim ol...

Sayfayı Paylaş