gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gülşen Sözde Ayrılık klibi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gülşen, 2011, sıngle, şarkıları, sözde ayrılık, sözde ayrılık klibi, yeni klibi, sözde ayrılık klip, dahası burada arkadaşlar
    Gülşen'in 27 Temmuz Çarşamba günü müzik marketlerinde satışa sunluacak olan yeni sıngle'ı Sözde Ayrılık için, klip çeti Melek'lerim:)

Yönetmenliğini Nihat Odabaşı’nın, konsept danışmanlığını Ceyda Balaban’ın üstlendiği klipte Gülşen’e iki Hollandalı oyuncu eşlik etti.

Gülşen Sözde Ayrılık klibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen - Ayrılığın Düğünü

Gülşen - Ayrılığın Düğünü

her halinle her halimin gözünden düştün zaten hiç benim olmadın hatta ödünçtün benle seviştin onun yanında uyandın gerçekler farklıydı sen hep ona inandın ben çoktan uyandım aşkım sana günaydın ayrılığın düğünü bu gece hem gidiyor hem ağlıyorum ah yinede toz kondurmama sana olanları kadere bağlıyorum
  2. Ayrılık sözleri

Ayrılık sözleri

ayrılık sözleri eger hayattan bıkıp olume dogru sesızce yurumek ıstersen yanıma gelkı sana sensızlıgın olum oldugunu gostereyım... Belım bukuyor boyle ayrılık. Verdıgın acılar hasret tanıdık. Gormedım kı bır gun senden yakınlık. Donmesende gerı farketmez artık... Tutulmusum bır esmerın yakıcı gozlerıne neden sonra anladım butun bunlar hep hayalmıs tas . Bastırdım gogsume bır sevgılı...
  3. gülşen-ayrılığın düğünü

gülşen-ayrılığın düğünü

AYRILIĞIN DÜĞÜNÜ her halinle her halimin gözünden düştün zaten hiç benim olmadın hatta ödünçtün benle seviştin onun yanında uyandın gerçekler farklıydı sen hep ona inandın ben çoktan uyandım aşkım sana günaydın ayrılığın düğünü bu gece hem gidiyor hem ağlıyorum ah yinede toz kondurmama sana olanları kadere bağlıyorum
  4. Gülşen Sözde Ayrılık 2011 yeni albüm

Gülşen Sözde Ayrılık 2011 yeni albüm

gülşen, 2011 yeni albüm, sözde ayrılık, şarkıları, albüm tanıtımı, kapağı, haberleri burada arkadaşlar Gülşen'de bu yaza damgasını vuracak, şarkıcılar arasında geliyor Melek'lerim. "Sözde Ayrılık" diyen Gülşen'in yeni albümü hakkında haberler sizler için geliyor Melek'lerim:) Geçtiğimiz aylarda "Yeni Biri" isimli single albümünü sevenleriyle paylaşan Gülşen'in, yeni...
  5. Gülşen Sözde Ayrılık şarkı sözleri

Gülşen Sözde Ayrılık şarkı sözleri

gülşen sözde ayrılık gülşen gülşen sözde ayrılık, şarkı sözleri sizler için bu yazımızda arkadaşlar Gülşen'in "Sözde Ayrılık" adını verdiği, 2011 yeni albümün şarkı sözlerini, bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Ben senin o değişmeyen kaderin Ay yanıyor baştan aşağı her yerim Bildiğin o malum günahlara yine girelim, girelim Kalktım geldim, yok yollar uzun Yok sen...

Sayfayı Paylaş