gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gülşen ve Ozan Çolakoğlu havız başında keyif yaptı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ozan çolakoğlu ozan çolakoğlu gülşen gülşen gülşen ozan çolakğlu, aşkı, birlikteler mi, beraberler, resimleri, haberleri burada arkadaşlar

Şarkıcı Gülşen ve Ozan Çolakoğlu hakkında "aşk yaşıyorlar" haberleri magazin dünyasında bomba etkisi yapmıştı. Bu iddialara sessiz kalan çift, Bodrum'da havuz başında samimi bir şekilde görünütülenmiş Melek'lerim.

Ozan Çolakoğlu, havuz başında Gülşen'in sırtını yağlarken görüntülenmiş ve haberi de Hürriyet'in Magazin ekinde yer almış Melek'lerim. Biz de Hürriyet Kelebek'te yer alan o haberi sizlerle paylaşıyoruz.

Gülşen, adının aşk dedikodularına karıştığı aranjör Ozan Çolakoğlu ile Bodrum’da, havuz başı keyfi yaparken görüntülendi.

Catamaran Disco’da program yapmak üzere Bodrum’a giden Gülşen, Gümbet Grand Newport Otel’in havuz başında, adının aşk dedikodularına karıştığı aranjör Ozan Çolakoğlu ile objektiflere yakalandı. İkilinin son derece samimi olduğu gözden kaçmadı. Çolakoğlu, havuzdan çıkar çıkmaz Gülşen’in sırtına yağ sürdü, ardından ünlü şarkıcının göbeğini gıdıkladı.

Gülşen ve Ozan Çolakoğlu havız başında keyif yaptı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ozan Biyografi-Ozan ve resimleri

Ozan Biyografi-Ozan ve resimleri

ozan biyografi ozanın resimleri ozan resimleri fotoları Ozan Biyografi-Ozan Kimdir Ozan Erzincanda Doğan Ozan İlköğretim ve Üniversite Eğitimini Hollandada Tamamladı. Üniversitede Ekonomi Bölümünü Bitiren Ozan, Aynı Zamandada 5 Yabancı Dil Biliyor. 4 Yaşında Futbol Okuluna Gitmeye Başlayan Ozan, 14 Yaşından İtibaren Profesyonel Olarak Futbol Oynamaya Başladı. Hollandanın Ünlü Futbol...
  2. Burçlar ve Aromatik Keyifler

Burçlar ve Aromatik Keyifler

Aşağıdaki küçük listede burçlarla ilişkilendirilen bazı bitkileri ve burçlarla bu bitkilerin sembolik ilişkilerini bulacaksınız. Bu bitkilerin gerek aromaterapik özelliklerinden yani koku ve özlerinden faydalanarak, gerek yaşam alanı düzenlemesi yani Feng Shui felsefesi içerisinde düşünerek, gerekse de mutfak ve beslenme sisteminizde kullanarak bir hayli yarar sağlayabilirsiniz. Bitkilerin...
  3. Ozan Çolakoğlu Aşk Gitti Bizden Şarkı Sözü istiyorum

Ozan Çolakoğlu Aşk Gitti Bizden Şarkı Sözü istiyorum

Ozan Çolakoğlu Aşk Gitti Bizden Şarkı Sözü istiyorum sizden kızlar lütfen biliyorsanız bana o şarkının sözlerini sunun
  4. Ozan Çolakoğlu ve Ozan Doğulu İstanbul Sheraton 2013 Yılbaşı Partisi

Ozan Çolakoğlu ve Ozan Doğulu İstanbul Sheraton 2013 Yılbaşı Partisi

Bu konu; istanbul 2013 yılbaşı partisi ozan doğulu ozan çolakoğlu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, eğer İstanbul 'da ikamet ediyorsanız ve yılbaşı gecesi eğlenmeye niyetiniz varsa Sheraton Otel Maslak sizleri bekliyor. Ozan Doğulu ve Ozan Çolakoğlu ile muhteşem bir yılbaşı partisi için şimdiden yerinizi ayırtmayı unutmayın. Rapsody Travel & Profun Organizasyon...
  5. Kombi neden hava yapar ?

Kombi neden hava yapar ?

Doğalgaz, LPG veya LNG kullanarak ısıtma ve sıcak kullanım suyu sağlayan cihazlara kombi adı verilir. Özellikle doğalgaz altyapısının bulunduğu bölgelerde kombi kullanımı oldukça yaygındır. Az hacim kaplayan kombilerin kullanımları da oldukça kolaydır. Ancak kombilerin kullanımı ile ilgili olarak zaman zaman bazı problemler de yaşanmaktadır. Bu problemlerden birisi de kombinin hava yapmasıdır....

Sayfayı Paylaş