gebe
  1. sessizprenses

sessizprenses Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16

Gülşen - Yapamazsan Yok

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında sessizprenses tarafından paylaşıldı.

Aynada baktım gözlerinin içine Haftalar geçmiş gülmemişim kendime Düşüne düşüne kocaman olmuşum
    Boy aynalarında cevaplar bulmuşum
    Yapamazsan yok
    Yapamazsan yok 2x

Kitabımda yok yapamazsan yook
    Ne varsa attım yıkılan geçmişte
    Yeniden buldum ateşi içimde
    Listede olan hep sona kalan
    Ne varsa yaptım
    Yıkınca anladım
    Yapamazsan yok

Gülşen - Yapamazsan Yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  3. Gülşen - Delisin

Gülşen - Delisin

Ah kalbim ben senden çok çektim söyledim mi? nedir bu halin valla sen delisin delisin Olmaz ki böyle çarpılmaz ki çıldırmışsın sanki valla sen delisin delisin Ne olmuş ki ben gördüysen onu ömründe ilk gördüğün erkek o mu? aman sus sus duymasınlar sesini göğsümden koparıp atarım seni lay lay lay lay delisin delisin delisin delisin Bu kaçıncı sevgi belki 45-50 ben bildim bileli valla sen...
  4. Gülşen - Bana Askindan Öte Köy Yok

Gülşen - Bana Askindan Öte Köy Yok

korkularim var içimde birde heyecan ne yalan söyleyeyim halim perisan hiç böyle oldunmu diye bana bir sorsan sakinim duruldum degistim yaninda inan bencil diilim huysuz diilim kiskanç diilim desemde inan hayir hayir inanma çünkü hepsi yalan hiç sansim yok düstüm eline korkma zir deli olsamda zararim kendime bak bu dünya cennet kimine göre bana askindan öte köy yok gitmem bi yere
  5. Yoktun

Yoktun

Yeryüzüne düşen ilk yağmur tanesi vardı avuçlarımda o gece... Hayallerim gözümün önünde dans etti...Düşlerimdi gökyüzünden bana göz kırpan, yıldızlar değil; yalnızlığımda...Oysa aşk iki kişilikti... Çayım vardı; bir kupa elimde, diğer elimde ise o gece yeryüzüne düşen ilk yağmur tanesi... Çiseleyen yağmur bile ürpertemedi bedenimi; hayalin gibi... Bense yalnızdım; yokluğunda... Sadece...

Sayfayı Paylaş