gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen Yeni Biri Şarkı Sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

gulsen gülşen gülşen, 2011 albümü, şarkı sözleri, resimleri, hakkında daha fazla bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar.

Gülşen 2011 de çıkardığı yeni albümü ile müzik severlere ve hayranlarına merhaba dedi melekler.

bu albümde yer alan "Yeni Biri "şarkı sözlerini sizlerle paylaşıyoruz.

Adını koyduğun, anmadığın
    Hem öbür yarın sandığın, hem hiçe saydığın
    Açtı gözünü görüyor, yok artık o bonkör aşığın
    Attım yüzüğü sıkıyor, boş artık esaret parmağım

Sen ne dersen de artık ne önemi var
    Kırık kalbimin de bir bildiği var
    Ne dersen de artık ne önemi var
    Bir meleksin diyor yeni biri var

Vur vur inlesin sana sağır kulaklar
    Hep aynı bayat hikaye bozuk plaklar,
    Çalınmayacak
    Tut tut bir dilek tut açıldı fallar
    Sana uzun yollar çıktı bana yeni aşklar,
    Canın yanacak

Tutamaz çekip gideni gelse alayı
    Üzülür gibi yapma hiç bırak numarayı

Gülşen Yeni Biri Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen Sözde Ayrılık şarkı sözleri

Gülşen Sözde Ayrılık şarkı sözleri

gülşen sözde ayrılık gülşen gülşen sözde ayrılık, şarkı sözleri sizler için bu yazımızda arkadaşlar Gülşen'in "Sözde Ayrılık" adını verdiği, 2011 yeni albümün şarkı sözlerini, bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Ben senin o değişmeyen kaderin Ay yanıyor baştan aşağı her yerim Bildiğin o malum günahlara yine girelim, girelim Kalktım geldim, yok yollar uzun Yok sen...
  2. Gülşen Bir An Gel Şarkı Sözü lazım bana

Gülşen Bir An Gel Şarkı Sözü lazım bana

Arkadaşlar bana acele tarafından Gülşen Bir An Gel Şarkı Sözü lazım aranızda eğer Gülşen Bir An Gel Şarkı Sözlerini bilen varsa lütfen biraz acil olarak bana bu sayfadan Gülşen Bir An Gel Şarkı Sözlerini yazsın.
  3. Gülşen Bangır Bangır Şarkı Sözleri

Gülşen Bangır Bangır Şarkı Sözleri

BANGIR BANGIR ŞARKI SÖZLERİ Gül gibi uyuyan yılanı uyandırdın Garanti bildin beni havalandın Yürek yemiş sanki mübarek Neyine güvendin evladım Gül gibi uyuyan yılanı uyandırdın Garanti bildin beni havalandın Adın bensiz buralarda etkisiz eleman sıfır aldın Yavrum kaldır kolları Teslim ol etrafın sarılı Sabret af çıksın sana Ben öptürcem bu evin yollarını Yavrum kaldır kolları Teslim ol...
  4. Gülşen- Ellerinden Öper Şarkı Sözleri

Gülşen- Ellerinden Öper Şarkı Sözleri

ELLERİNDEN ÖPER Senin gibisi bir daha gelmez Temennim gelmesin de zaten Ben daha önce hiç sevilmemişim Bunu seninle öğrendim şahsen Ben daha önce hiç sevilmemişim Bunu seninle öğrendim şahsen Tercümesi yok,tecrübesi yok Yeniyim ben daha buralarda Bildiğimi de unutturuyor Kokun esince rüzgarla Ellerinden öper artık seninim Saçım,yüzüm,gelgit aklımla Her şeyimle işte anlayacağın...
  5. Gülşen-Bir Fırt Çek Şarkı Sözleri

Gülşen-Bir Fırt Çek Şarkı Sözleri

Gülşen Bir Fırt Çek Şarkı Sözleri (Ay ay ay) Yükseldim birine o kendini biliyor Yinede pas vermiyor oyalıyor etmiyorum pes Koklatmam, elletmem, yar etmem kimselere Yürü be! O benimdir dağılın, uzayın bakalım n'olur pes Sen de boş değilsin şimdi beni konuşturma Ver bana ver bana kalbini, elini korkak alıştırma Gel bizim oralara ortalık karışsın Kötü niyet yok maksat ayağın alışsın Bir fırt...

Sayfayı Paylaş