gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - Zig Zag

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

avucuna aldın büyüne kapıldım ben senin dönüşü olurmu?
    bilmemki bu gidişin
    aceleci telaşlı

birazda deli dolusun
    senin günahından aman
    tantım beni korusun

zig zag çizme gözüm kamaştı
    zigzag gitme aklım karıştı
    sorsak kim haklı kim haksız
    sen kimden yanasın
    gözü karasın

Gülşen - Zig Zag konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  3. Gülşen - Buzdağım

Gülşen - Buzdağım

Soğuksun adın gibi Üstüne vurunca parlak güneş Ne güzel duruyorsun öyle, buzdağım Karanlıkta bile aydınlık yüzün Gülmüyorsun ama Bakışlarımda eriyorsun Yavaş yavaş buzdağım Üstünde sert rüzgârlar esti Ne güneşler battı sende Yalnız soğuk gecelerde Buzdağım, buzdağım Buzdağım, buzdağım Biliyorum dayanamazsın Yağmura ve de gözyaşlarıma Erir akarsın bana, razıyım Soğuk sularına, buzdağım...
  4. Gülşen - Buz

Gülşen - Buz

Zor mu geldi kalp bilendi Bakmam artık yüzüne Yaş mı geldi gözlerinden Bak dert olur içime Bir alev gibi yandım söndüm kendi kendime Bir karar verdim senden ayrı uzun gecelerde Buz gibi yataklarda yanlız yatmak istemem Genç yaşımda kalbimi aşka düşman edemem Beni bilirsin kararlıysam dünya dursa dönmem Çok geciktin herşey için artık vursan da ölmem
  5. Gülşen - Bitti

Gülşen - Bitti

utamadım içimden geçenleri haykırdım bulamadım karşımda eski seni yanıldım ama mecbur değilsin istediğin yere gidersin karışamam yarışamam seninle eskisi gibi bana neler oldu bilemem sorma sakın cevap veremem farzet aynı olsada herşey aN karşılık veremem

Sayfayı Paylaş