gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gülşen'den Sivri Sözler!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sivri sözler gülşen gülşen, çarpıcı açıklamaları, sivri sözler, neler söyledi, 2011, lady gaga benzetmesi, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Her haliyle farklı olmayı başaran Gülşen bu kez sert konuştu.

Ünlü popçu, “Kimseyi taklit etmem. Modada ise herkes beni takip ediyor. Ben trendleri set eden insanım” dedi. imajı ile sürekli olarak Lady Gaga’ya benzetilen ve bunu kabul etmeyen popçu Gülşen duruma son noktayı koydu. Kendisini Türkiye’nin trendsetter’ı (modayı belirleyen kişi) olduğunu ilan eden Gülşen, “Modayı takip etmem. Modayı takip etmek isteyenler beni takip ederler. Ben trend’leri set eden insanım” dedi. Yurtdışında da aynı dönemde çıkmış klipler takip edildiğinde birçok şeyin aynı olduğunu söyleyen Gülşen, “Orada demiyorlar ki Lady Gaga, Rihanna’yı kopyalamış. Çünkü o bir trend ve onlar da bunu set ediyor” diye konuştu. Meslektaşlarına beste yağdıran Gülşen’in müzikal kariyerinde Ozan Çolakoğlu’nun büyük payı olduğu iddia ediliyordu. Gülşen iliş-kilerinin söylentiden ibaret olduğunu ama yarının ne getireceğini bilmediğini belirterek açık kapı bıraktı.

Ben komutan onlar asker

Ozan Çolakoğlu’nun verdiği kilolarında etkisi olduğunu gizlemeyen Gülşen şöyle konuştu: “Çevremdeki herkesi değiştirmeye çalışıyorum. Böyle aptalca bir durum var. Birlikte vakit geçirdiğim insanların benim gibi yaşamasını istiyorum. Onları asker gibi görüyorum. Ben komutan onlar benim askerlerim gibi. Yemek yemesine dikkat edecek. Spor yapacak. Yediğine içtiğine sporuna dikkat etmeyen insanlar ne benimle çalışır ne de arkadaşım olabilir.”

Gülşen'den Sivri Sözler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sivri sinek!....

sivri sinek!....

Sivrisineklerin, güneşin doğuşu ve batışı sırasında daha fazla aktif olduğu, dolunay dönemlerinde aktivitelerinde 500 kattan fazla artış gerçekleştiği bildirildi. Sivrisinek kovucu ürünler üreten bir firmanın hazırladığı broşüre göre, 30 milyon yıldan fazla süredir var olan sivrisinekler, bu süre içinde insanları bulup ısırma konusunda ’’uzmanlaştı’’. Asıl kuşları, kemirgenleri ve büyük...
  2. gülşen'in yeni imajı

gülşen'in yeni imajı

Popçu Gülşen imaj yeniledi. Bebek sahilinde görülen şarkıcıya bir telefon yetmiyor. Yeni single’ın çıkmasıyla birlikte imajını da yenileyen şarkıcısı Gülşen gündüz vakti Boğaz’daki Bebek Kahve’de bir arkadaşıyla sohbet ederken görüntülendi. Yüzü ve saçlarının dağınıklığıyla uykudan yeni kalkmış bir görüntü sergileyen Gülşen’in masasında dört telefon vardı. Ünlü şarkıcı fotoğrafları...
  3. Gülşen'den polemik savaşı!

Gülşen'den polemik savaşı!

GÜLŞEN'DEN POLEMİK SAVAŞI! ŞARKICI GÜLŞEN; POLEMİKLERİ SEVMEDİĞİNİ VE BU TİP ŞEYLERE CEVAP VERMEDİĞİNİ SÖYLEDİ... “Gerçekten yaratıcı olanlar, müzisyen ruhu taşıyan insanlar sadece işlerine odaklanıyorlar. Kimseyle kavgaları olmuyor ama bazı arkadaşlarım ne yazık ki kendilerindeki açıkları bazı söylemlerle ya da polemik yaratarak kapatmaya çalışıyorlar. İhtiyaç duyuyorlar buna resmen..”...
  4. sivri zeka japon

sivri zeka japon

sivri zeka testi Japonlar'ın da sivri zekalısı varmış İşte zihni sinir bir buluş... Aşılarla ilgili testler tartışıladursun Japonlar dünyayı tehdit eden virüse karşı takım elbise icat etmiş :) Japonya’daki Haruyama Trading firması yemedi içmedi domuz gribine karşı takım elbise üretti. 365 sterlinden satışa çıkartılan elbiseler, kullanıcıya domuz gribi bulaşmasını önlüyor. İlk etapta 50 bin...
  5. Şarkıcı Gülşen'den çarpıcı açıklamalar

Şarkıcı Gülşen'den çarpıcı açıklamalar

gülşen, beyaz şov, beyaz show, hayatı, çocukluğu, açıklamaları ve merak ettiğiniz tüm haberleri burada arkadaşlar. Beyaz Show'a konuk olan şarkıcı Gülşen, hayatı hakkında o kadar çok şaşırtıcı açıklamalar yaptı ve izleyenlerin "yaşaması bile muzice" demesine neden oldu. İşte o haber Melek'ler! BU hafta “Beyaz Show”a “İzmir Çetesi” oyuncuları Kenan Ece ve Mustafa Üstündağ ile...

Sayfayı Paylaş