gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

gülşen'in yeni imajı

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Popçu Gülşen imaj yeniledi. Bebek sahilinde görülen şarkıcıya bir telefon yetmiyor. Yeni single’ın çıkmasıyla birlikte imajını da yenileyen şarkıcısı Gülşen gündüz vakti Boğaz’daki Bebek Kahve’de bir arkadaşıyla sohbet ederken görüntülendi.
    Yüzü ve saçlarının dağınıklığıyla uykudan yeni kalkmış bir görüntü sergileyen Gülşen’in masasında dört telefon vardı. Ünlü şarkıcı fotoğrafları çekilirken çok sinirlendi.

internethaber

2. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: gülşen'in yeni imajı
    ben bu kadına sinir oluorumm ya:bangin:

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: gülşen'in yeni imajı

hiç sevmiyorum Gülşeni

gülşen'in yeni imajı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen'in yeni imajı

Gülben Ergen'in yeni imajı

gülben ergen gülben ergen yeni imajı ergenin yeni imajı Gülben Ergen yaklaşık 10 sene aradan sonra imajını değiştirerek sarışın olan saçlarını siyaha boyatarak esmer dibere döndü.Benim fikri gayet güzel olmuş yakışmış Gülben'e:)
  2. Hülya Avşar'ın Yeni İmajı

Hülya Avşar'ın Yeni İmajı

hülya avşarın yeni saç rengi hülya avşarın saç rengi avşar ne avşar nedir Hülya Avşar Sadettin Saran'dan ayrıldıktan sonra kendini bir hayli değiştirdi. Bence ayrılık yaramış genç kız gibi olmuş. Baya da kilo vermiş doğrusu yakışmış hatuna.:sobe:
  3. İclal Aydın yeni imaj

İclal Aydın yeni imaj

iclal aydın yeni imajı iclal aydın saçları fotoları haberleri burada arkadaşlar. Billur gibi sesiyle, on parmağında on marifteyile İclal Aydın şiirleri ile köşe yazarlığı ve oyunculuğuyla başarısını zirvelere taşıyan İclal Aydın yeni imajı ile ilgi görüyor Melek'lerim. İclal Aydın saçları kestirdi ve "artık yeni imajım bu" dedi. İclal Aydın yeni halini sizlere sunuyor ve haberimizin...
  4. Oktay Kaynarca'nın Yeni İmajı!

Oktay Kaynarca'nın Yeni İmajı!

oktay kaynarca oktay kaynarca haberleri Sevgili melekler, geçen yaz evlendiği Melek Angun'dan olaylı bir şekilde boşanan oyuncu Oktay Kaynarca, imajını da yeniledi. Yıllardır vazgeçemediği sakalını ve bıyığını kesen Kaynarca, hayatında yeni bir sayfa açmış gibi görünüyor..
  5. Sinem Kobal'ın Yeni İmajı!

Sinem Kobal'ın Yeni İmajı!

sinem kobal, sinem kobal haberleri, sinem kobal saçları Sevgili melekler, uzatmalı sevgilisi Arda Turan'la bir dargın bir barışlık ilşkilerine devam eden Sinem Kobal imajını yeniledi. Önceki gün bir arkadaşının çocuğunun doğumgününe katılan Kobal, yeni imajıyla boy gösterdi. Partida bulunan manken Ebru Destan'ın oğluyla resmini çektiği Sinem Kobal için instagramda yazdığı 'Benim oğlan bulur...

Sayfayı Paylaş