gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Gülümse Kaderine Her zaman

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Gülümse, [​IMG] Sorunlarının arasından gülümse hayata... Güneşin ilk önce kendine doğduğunu asla unutma ! Önce kendine doğ gülümse hayata... Basit görme gülümsemeyi o kadar değişik şeyler getirirki sana, şaşarsın !

Gülümse hayata, sorunun ne ise, bir insana gülümsemeyle çok şeyin değişeceğini unutma. Gülmeninde bir nevi ibadet olduğunu unutma !

Gülümse Hayata !
    YouTube - Girl sells napkin

gamselim, kraliçearı ve Young bride bunu beğendi.
  2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    cok güzel olmuş hayata öyle kapılıyoruz ki bazen gülmeyi unutuyoruz bölesine anlamlı bir paylaşım için teşekkürler sadmin :))

3. cesia.

cesia. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Beğendim :) tesekkrler.

Gülümse Kaderine Her zaman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her zaman yaptığın gibi!

Her zaman yaptığın gibi!

İstersen gidebilirsin..(gözlerime bakma sakın bakarsan vazgeçersin!!) Beni düşünmeden... Her zaman yaptığın gibi yine gidebilirsin... Ben cümlelerimi sensizde kurarım..Bak sensiz sabahada kalkabiliyorum ne güzel..Yine ötüyor kuşlar ne kadar güzel melodileri..Unuttum mu ki çoktan senin sesini... İstersen gidebilirsin..(gözlerime bakma sakın bakarsan vazgeçersin!!) Beni düşünmeden... Her...
  2. Her Daim Geç Zaman

Her Daim Geç Zaman

Bir rüya gördüm sanki…Çok uzak bir ülkenin kış mevsimi yaşayan bir deniz kıyısında minik bir evde oturuyorum.Hayat geç kalmış bir bakışlı suratıma haykırıyor içindeki sisleri.Derin bir yalnızlık hissi hakim havada.Ağır bir kasırgadan yeni çıkmış derecede esaret halinde hissediyorum kendimi,içimdeki bedenimi.Duvarlarıma çarpan koyu mavi dalgalar bana çok kızgın.Geri çekercesine...
  3. Yıldız Tilbe - Gül Zamanı

Yıldız Tilbe - Gül Zamanı

Gül zamanı çıkıp gelsen Bütün güller sana baksa Ayrılığa bir son versen Aşkın sesi yankılansa Dar geceme bir yol göster Rüyalardan görünüver Kimler geldi ve gittiler Ne aşıklar ne yiğitler Uçan kuştan esen yelden Haber sorsam söylemezler Yine mi bana kaldı Derin hasretin acısı Ne kadarı benimdir Sensin aşkın her anlamı Seni hep sevdim Her zaman seveceğim Seninim hala o zaman Yüreğimde...

Sayfayı Paylaş