gebe
  1. ocean

ocean Paylaşımcı Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

gülümsemenin sırları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında ocean tarafından paylaşıldı.

Gülümsemenin Sırları [​IMG] Bir gülümseme insana hiçbir şeye mal olmaz. Fakat çok şey kazandırır.

Vereni fakirleştirmeden alanı zengin eder.

Gülümseme sadece bir an sürer, fakat anısı bazen sonsuza dek yaşar.

Hiç kimse onsuz yaşayacak kadar zengin veya güçlü değildir.

Gülümseme evde mutluluk, işte başarı yaratır.

Dostluğun ve içtenliğin parolasıdır.

O yorguna dinlenme, üzgüne neşe verir.

Böyle olmakla birlikte, satın alınamaz, rica ve minnetle elde edilemez.

Ödünç alınamaz veya çalınmaz, zorla sahip olunamaz.

Çünkü kendiliğinden verilmedikçe hiç kimsenin işine yaramaz.

Bazı kimseler size gülümsemeyecek kadar yorgundurlar, onlara siz gülümseyiniz.

Gülümsemeyenlerin güleryüz görmeye gereksinimleri herkesten çoktur.

"Her zaman gülümse, dudaklarından tebessüm eksik olmasın, hatta bu acıtsa bile." [​IMG]

keşke heran yapasilsek....yitirdikleri evlatlarının arkasından ağlayan şehit analarımızı gördükçe...gencecik yaşta hayatlarını bitirmek zorunda bırakılan kimisi nışanlı kimisi 2çocuk babası kimisi doğmamış bebeğini görmeden bayrağa sarılıpta aramızdan ayrılan şehitlerimizi gördükçe....ona buna şuna zam diye depresyona girmiş insanlarımızı gördükçe....gülümsemek ha?keşke!

gülümsemenin sırları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gülümsemenin yerini hiç birşey tutamaz

gülümsemenin yerini hiç birşey tutamaz

İşe Başlamadan Önce ……………………. İNŞALLAH İşe Başlarken ………………………………….BİSMİLLAH Şaşırırsak ……………………………………… ALLAH ALLAH Kendimize Güvenirsek ………………….. EVELALLAH Azmedersek ………………………………….. ALIMALLAH İşten Vazgeçersek ………………………… EYVALLAH Sonuna Kadar Gitmek İstersek ……. YA ALLAH Taahhüt Edersek …………………………. VALLAH BİLLAH Canımızı Sıkarlarsa ……………………….FESUPHANALLAH Daha da sıkarlarsa…………………………...
  2. Kolera - Biraz Gülümsemeye Ne Dersin

Kolera - Biraz Gülümsemeye Ne Dersin

kolera rap farkı var (Sagopa Kajmer & Kolera) Farkımı Fark Edene Farkını Öde, Farz. Bu Benim İçimin Dışa Vuruşu, Karamsar Tarz Arz Talep Meselesi Çektiğim Bu Rapin Ceremesi Al Kalemi Yaz Denemesi Bedava Sıkıntı Çivi Gibi Beynime Çakılır Herkes Bir Başkasını Kendinden Daha Fazla Tanır Ben Beni Bildim Adımı Çağır!(Sagooooooo) Mikrofonu Aç! Ya İçimi Okşa Yâda Yol Basaç! Cephende Mızrak...
  3. Vıctorıa beckham gülümsemeyi öğreniyor

Vıctorıa beckham gülümsemeyi öğreniyor

VICTORIA BECKHAM GÜLÜMSEMEYİ ÖĞRENİYOR Ünlü şarkıcı ve David Beckham'ın eşi Victoria Beckham'ı gülümserken pek görmemiştik ama bu yavaş yavaş değişmeye başlıyor herhalde... Victoria Beckham, yavaş yava gülümsemeyi öğreniyor. Ünlü ikon kraliçesi Victoria Beckham'ın belki de tek eleştirilen yönü asık suratlı oluşu. Mükemmelliyetçiliğiyle tanınan ünlü yıldız eleştirilmekten bıkmış olmalı ya da...

Sayfayı Paylaş