gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Gülümseyin aarkadaşlar aslında dünyadaki milyonlarca insandan daha şanslıyız

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Aşk ve arkadaşlık bir gün yolda karsılaşırlar.
    Aşk, kendinden emin bir şekilde sorar;
    ben senden daha samimi ve daha cana yakınım.
    Sen niye varsın ki bu dünyada?”

Arkadaşlık cevap verir "sen gittikten sonra
    bıraktığın gözyaşlarını silmek için....

Bütün sevdiklerinize ithafen şunları göz önünde bulundurun:
    Eğer bu sabah hastalıklı değil de sağlıklı uyanmış iseniz, bir hafta sonrasını göremeyecek olan bir milyon insandan daha şanslısınız.

Bir harp tehlikesi ile, işkence görmek ihtimali ile ve sağ kalma korkusu ile karsı karsıya değilseniz, 500 milyon insandan
    daha iyisiniz.

Buz dolabınızda yiyeceğiniz,
    üzerinizde elbiseniz, başınızı
    sokup uyuyabileceğiniz bir eviniz varsa, dünyadaki insanların
    çoğundan daha zenginsiniz.

Bankada ve cüzdanınızda para varsa, dünyanın en imtiyazlı % 8'i arasındasınız

Anneniz, babanız sağ ise ve boşanmamışlarsa, siz bu
    dünyada nadir kişilerden birisiniz.

[COLOR=#00ccff][FONT=Arial][COLOR=#1c2046][FONT=Arial]Paraya ihtiyacın yokmuş gibi çalış..
    Kimse seni üzmemiş gibi sev..
    Kimse seni seyretmiyormuş gibi [/FONT][/COLOR][COLOR=#1c2046][FONT=Arial]danset[/FONT][/COLOR][COLOR=#1c2046][FONT=Arial]..
    Kimse seni dinlemiyormuş gibi şarki söyle..
    Cennet dünyadaymış gibi yaşa..[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

Gülümseyin aarkadaşlar aslında dünyadaki milyonlarca insandan daha şanslıyız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanın En Şanslı veya Şanssız Adamı

Dünyanın En Şanslı veya Şanssız Adamı

dünyanın en şanssız adamı Frane Selak, dünyanın en şanssız insanı ya da en şanslısı. 74 yaşında emekli bir müzik öğretmeni. Hırvatistan'da yaşıyor. Tam 7 felaketten kurtuldu 1962: Saraybosna'dan kalkan, Dubronik'e giden trene bindi. Tren raydan çıktı ve birkaç vagon nehre düştü. Buz gibi suda 17 kişi boğuldu. Selak'ın kolu kırıldı ama kurtuldu. 1963: Zagreb'de DC-8 tipi bir uçağa...
  2. Şanslı

Şanslı

Herkese Merhaba , adım Nurcan evli 3 kız annesiyim , 27 yaşındayım 10 yıllık evliyim siteyi şans eseri gördüm herşeyiyle bana hitap ediyor umarım herkes için öyledir , Sakaryalıyım istanbulda oturuyorum
  3. Kadınlarmı erkeklermi daha şanslı???

Kadınlarmı erkeklermi daha şanslı???

Kadınlarmı erkeklermi daha şanslı??? Erkekler ve kadınlar arasındaki farklılıklar ve bu farkların sağladığı yararları hiç düşündünüz mü? Aşağıdaki liste oluşturulurken biraz espri katılmış ancak söylenenlerin doğruluk payı da hayli yüksek... KADINLARA GÖRE ERKEKLERİN AVANTAJLARI... * Tüm uzaktan kumandaların hakimisiniz. * Filmlerde hep kadınlar soyunuyor. * Bavulunuzu hazırlamak,...
  4. Dünyanın En Şanslı Erkeği

Dünyanın En Şanslı Erkeği

Öncelikle Mesajımı dikkate alıp okuduğun için hepinize çok teşekkür ederim. Ben 32 yaşında 2 çocuk sahibi bir insanım. Evet gerçekten bir insanım. Her zaman sorduğum soru şudur" insan doğduk ama olabildik mi?" Ben bu sorunun her zaman cevabını kendi kendime evet ben insan doğdum ve insan olacağım diye düşündüm. Hep iyi bir insan olmak istedim.Karşıma her ne kadar kötü olumsuz...
  5. Kazalardan Kurtulan Dünyanın En Şanslı İnsanları!!

Kazalardan Kurtulan Dünyanın En Şanslı İnsanları!!

kazalardan kurtulan insanlar inanılmaz kazalar kaza videoları Sevgili melekler, hani ballı derler ya, tam da bu tanıma uygun insanlarla ilgili bir video izleteceğim sizlere. Bu videoda yer alan inanılmaz kazalarda insanlar burunları dahi kanamadan, şans eseri kurtuluyorlar ve siz izlerken hayretler içinde kalıyorsunuz. Allah istedi mi nasıl da koruyor :D:D...

Sayfayı Paylaş