gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Gülüşe göre kişilik :D

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Hahahahaha: En ilkel gülüş şeklidir Her durum karşısında yapılabilir... Ehüehüehü: Espiri yaptı bal kabağı gülüşüdür herkesler yapamıca için yapımı zordur...

innnıhohhaha: Sinsi olan bu gülüş literatüre bizans kahkası diye geçmiştir bir sonraki replik:"oyna türk kızı" olucaktır...

hohohoho: Gülen kişinin şişman olduğunu belirtir samimidir...

keh keh: Adilik belirtisidir bir halt yaptığını sanır eskiler " bıyık altı" der...

hahahaay: Kadınlara hastır kocanın zengin olduğunu gösterir...

HoBarey: Gülüşten öte bir sevinç gösterisidir en kötü yanı sizide ortak etmek isteyecekir...

kikikikikikikiki: Genelde başın yukarı aşağı sallanmasıyla desteklenen bu gülüşten zarar gelmezz..

haaah-hah-hah-hah:kendini yineleyen bu gülüş tarzı daha çok yan masaların duyması için yapılır...

hhıh: Ağız kapalıyken burundan tek nefes verilerek yapılır kasan tiplere hastır.nette yazı okurken en çok tercih edilen türdür...

zuahahahaha: Kahkahanın desibel sınırlarını zorlayan bir çeşididir genelde alt komşu elindeki süpürge sopasıyla tavana vurur biraz dizginlersiniz kendinizi...

muhahahaauahhahah türevlerine rastlamak mümkündür.

euhe: Öhü ehe şeklinde ses tellerinden geçer genelde pekte komik olmayan esprilere ayıp olmasın diye verilen yanıt/gülme efektidir

pohuahahaha:geberdim patladım manasında

nihohahaha: ben bi pisliğim çok adiyim manasında

ehi ehi : kıllık düzeyinde bi sempatikliğim var manasında

muahhaha: kabayım danayım bide üstüne kıroyum manasında

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Gülüşe göre kişilik :D
    Bak nasil bilgilendim:zuha:
    tsk ederim

Gülüşe göre kişilik :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aylara Göre Kişiliğiniz...

Aylara Göre Kişiliğiniz...

OCAK=Hırslı ve ciddi kişilik.Öğrenmeyi ve öğretmeyi sever.İnsanların zaaflarını ortaya çıkarmaktan hoşlanır.Çok eleştirir.Akıllı ve programı planlıdır.Çok çalışır ve üretkendirç.Duyarlı ve derin hisleri olan biridir.İnsanı nasıl mutlu edeceğini iyi bilir.Çocukları sever,evcil ve sadık bir eş olur,sıkılgan yapılıdır. ŞUBAT=Somut şeylere önem verir.Sessi,utangaç ve ağır kanlıdır.Kendine güveni...
  2. Ses Tonuna Göre Kişilik

Ses Tonuna Göre Kişilik

ses tonu ve kişilik ses tonu kullanımı ve kişilik yazı tipine göre karakter analizi Meleklerim konuşma tarzımız, sesimizin kullanımı ve tonu, kişiliklerimizi ele veriyormuş :tik: Eşek tipi: Ses tonu aşağı olan bu insanlar küstahtırlar. Öküz tipi: Alçak tondan başlayıp yüksek tonla bitirerek konuşurlar. Tatmin olmayan ve şikayetçi insanlardır. Kadın tipi: Sapıktırlar; yüksek, alçak ve...
  3. Kişiliğe göre diyetler

Kişiliğe göre diyetler

kişiliğe göre, diyet, zayıflama, listesi, bilgileri burada arkadaşlar. Sağlıklı ve etkili zayıflamanın yolu kişiliğe göre uygun olan diyetlerden geçer Melek'ler. Uzman Diyetisyenler, kişiliklere göre diyet önerilerinde bulunmuş, biz de o önerileri sizlere sunmuş bulunuyoruz :) Amy Hendel kişiliğinize göre diyetlerHer diyeti, egzersiz trendini, hileyi denediniz. Hatta birkaç kilo bile...
  4. Aylara göre kişiliğimiz

Aylara göre kişiliğimiz

Aylara göre kişilik aylara göre kişilik özellikleri.Meleklerim ben bu ayda doğdum aceba nasıl biriyim diye merak ettim belki benim gibi merak edenler vardır diye böyel bi konu açtım OCAK AYINDA DOĞANLAR Hırslı ve ciddi kişilik Öğrenmeyi ve öğretmeyi sever İnsanların zaaflarını ortaya çıkarmayı sever Çok eleştirir Akıllı ve planlı programlıdır Çok çalışır ve üretkendir Duyarlı ve derin...
  5. Tektaşınıza Göre Kişiliğiniz

Tektaşınıza Göre Kişiliğiniz

tek taş tek taş seçimi Sevgili melekler, elinizde ki tektaş yüzük modelinize bakın ve aşağıda sıraladığımız maddelere göre kişiliğinizi test edin. Bakalım yaptığınız tek taş seçimi kişiliğinizi ortaya çıkaracak mı ? :tik: 1)Klasik tektaş: Her çeşit kadın Klasik tektaşlar en yaygın modellerden birisidir. Taş odaklı düz modeller hemen hemen her çeşit kadın tarafından tercih edilir....

Sayfayı Paylaş