gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Gümüş Alyans Modelleri 2013

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Gümüş Alyans Modelleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, alyans evliliğin bir imzası niteliğindedir. Bunun için incelikli bir seçim yapılır ve ömür boyu parmakları süsleyecek alyanslar özenle seçilir. Kuyum sektörünün ülkemize hayli gelişmiş olmasısebebiyle pek çok marka birbirinden farklı modellerde alyanslar üretmektedir. Çiftler zaman zaman onca çeşit arasından çeşit yapamamktadırlar. Ancak kabaca nasıl bir şey istediklerine karar verdiklerinde sonuca daha çabuk ulaşabilmektedirler. Mesela bazı çiftler sadece altın, sadece gümüş, sadece platin ya da altın platin alyansları tercih edebilirler. Biz de b usayfamızda tercihlerini gümüşten yana yapmak isteyenler için 2013 gümüş alyans modellerini galerimizden paylaşmak istiyoruz...

Gümüş Alyans Modelleri 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alyans Modelleri

Alyans Modelleri

alyanslar modelleri alyans modelleri alyans fiyatları resimleri Alyans modelleri... Alyansını kaybetmiş biri olarak alyans hakkında ne diyebilirim ki bilmiyorum ama .... Kendime yeni alyans modeli arastırırken sizlerle de paylaşmak istediğim modeller buldum.. Umarım sizlerde beğenirsiniz meleklerimm..
  2. Alyans Modelleri

Alyans Modelleri

altınbaş alyans Bayanlar sizler icin cok guzel alyans orneklerini derledim hepsi birbirinde cok guzel ve hos cok begeneceksiniz
  3. 2013 ve 2012 alyans modelleri harika!

2013 ve 2012 alyans modelleri harika!

alyans modelleri 2013 alyans modelleri 2012 Evet Melek'ler, 2012 yılına yeni girdiğimiz bu günlerde hem önümüzde ki sezonun alyans modellerini yani 2013 aylans modellerini, hem de bu senenin modası olan alyans yüzüklerini, bu sayfamızda görücüye çıkartıyoruz :)
  4. İşte Meleklerim Assos 2013 Alyans Modelleri....

İşte Meleklerim Assos 2013 Alyans Modelleri....

Assos Alyans Modelleri Assos 2013 Alyans Koleksiyonu Evlenecek adaylarımıza işte Assos mücevherin 2013 alyans modelleri muhteşemler....İşte gelin adaylarımız içinde La Sposa 2013 Gelinlik modelleriyle bu yılın en gözde gelini siz olabilirsiniz.... Assos'tan 4 yeni alyans modeli Assos MW Koleksiyonu; 4 farklı kategoride yer alan tasarımlarıyla, alyanslara büyülü bir anlam yüklüyor....
  5. 2013 alyans modelleri

2013 alyans modelleri

kızlar 2013 yılı 12 ocakta düğünüm var ve ben çok güzel alyans modeli almak istiyorum. tavsiye edebileceğiniz herhangi bir marka yada model var mı kızlar. Teşk.

Sayfayı Paylaş