gebe
  1. neslihanyare

neslihanyare Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    18

Gümüş Çorap Zayıflatır mı

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında neslihanyare tarafından paylaşıldı.

gümüş çorap Merhaba arkadaşlar birşey soracağım sizlere
    şu son zamanlarda sıkça karşılaştığım gümüş çorap adında enterasan bir ürün var.

Bu ürün zayıflamaya yardımcı olduğu iddia ediliyor şurada Zayıflatan Gümüş Çorap

Bunu deneyen duyan, kullanan var mı aradınızda

Son düzenleme: 10 Temmuz 2011
  2. aslanyaren

aslanyaren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben silverstatic gümüş çorap aldım ayaklarımda koku vardı giydiğim zamanlar kokmuyor kendim için 3 adet sipariş verdim çok memnunum. Babam da şeker hastası onun için de sipariş verdim ayağındaki yaralar 2 ayda temizlendi muhteşem bir ürün şiddetle tavsiye ediyorum.

Gümüş Çorap Zayıflatır mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zayıf Hamilelik Sağlıklı mı?

Zayıf Hamilelik Sağlıklı mı?

Sürekli zayıf görmeye alışık olduğumuz göz önündeki insanların başlattıkları "zayıf hamilelik" konusu kafaları karıştırmış durumda. "Hamilelik boyunca ne kadar kilo almak normal, fazlası ve azının ne gibi tehlikeleri var?" sorularını Op. Dr. Oktay Özçörekçi ile konuştuk. Son yıllarda "zayıf hamilelik" konusu çok konuşulmaya başladı. Ebru Şallı'nın ardından...
  2. Korse Giymek Zayıflatır mı ?

Korse Giymek Zayıflatır mı ?

zayıflatan korseler korse zayıflatırmı zayıflatan korse zayıflatıcı zayıflatıcı korseler Birçok kadının ortak derdi olan özellikle bel ve göbek ve basen çevresindeki kilolardır Tercih edilen kıyafetlere göre bazen bu saydığım yerdeki fazla kilolar maalesef çok çirkin bir görüntü oluşturmaktadır.Bunun içindirki birçok bayan bu tür kilolarını gizlemek adına kıyafetlerin içine giymek üzere korse...
  3. Uyumak İnsanı Zayıflatır mı?

Uyumak İnsanı Zayıflatır mı?

uyku zayıflatır mı, uyumak zayıflatır mı, uyuyarak zayıflamak Sevgili melekler, şöyle yatsak uyusak bol bol ve pek de harekete gerek kalmadan zayıflasak. Aslına bakarsanız yeterli ve dengeli bir şekilde uyumak insanı obeziteden koruyor. Yapılan araştırmalarda iştahın, uykuyu etkileyen hormonlarla bağlantılı olduğu tahmin ediliyor. Diyetisyen Seçil Kenar, yetişkin ve sağlıklı bireylerin günde...
  4. Mısır Püskülü Zayıflatır mı?

Mısır Püskülü Zayıflatır mı?

mısır püskülü, mısır püskülü zayıflatıyor mu, mısır püskülüyle zayıflama Sevgili melekler, potasyum ve kalsiyum açısından son derece zengin olan mısır püskülü ile vücuttaki yağlarınızı eritebilir, zayıflamanıza yardımcı olabilirsiniz. İşte mısır püskülünün faydaları... İdrar yollarını temizler ve idrar söktürür. Zayıflamaya ve vücuttaki yağları eritmeye yardımcı olur. Çocuklarda ve...
  5. Soğan suyu zayıflatır mı ?

Soğan suyu zayıflatır mı ?

soğan suyu ile zayıflayanlar,soğan suyu kilo verdiriyormu,soğan suyu zayıflatmak için nasıl kullanılır, Soğan suyu zayıflatır mı sorusunun cevabına geçmeden önce şunu söylemeliyim, hiçbir bitki veya besinin tek başına zayıflatma özelliği yoktur. Bazı bitkiler veya besinler metabolizmanızı bir miktar hızlandırarak, tokluk sürenizi uzatarak veya egzersiz için enerjinizi bir parça artırarak...

Sayfayı Paylaş