gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Gümüş Dizisi Lübnanda Krallar gibi

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Şu arap ülkelerinin bağzı dizilere neden bu kadar eğilimli olduğunu anlamamakla birlikte Gümüş dizisinin bu tür ülkelerde aldığı izlenme rekorları şaşırtıcı. Şimdide lübnan Bakalım haberimize

Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolünü paylaştığı Gümüş dizisinin Arap ülkelerinde yayınlamasıyla Ortadoğu'da büyük üne kavuşan Songül Öden, Lübnan'ı ziyaret etti. Lübnanlılar Öden'e yoğun ilgi gösterdi.

Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolünü paylaştığı Gümüş dizisinin Arap ülkelerinde yayınlamasıyla Ortadoğu'da büyük üne kavuşan Songül Öden, önceki gün Lübnan'ı ziyaret etti. Türkiye'de de büyük beğeniyle izlenen dizide 'Gümüş' karakterini canlandıran ünlü oyuncu, başkent Beyrut'taki Müslüman cemaatine ait yetimhaneyi gezdi.

Merkezi Dubai'de bulunan MBC kanalında 'Nur' adıyla gösterilen diziyle ünlenerek Lübnanlılar başta Arap halkının sevgisini kazanan Songül Öden, yetimhane gezisi sırasında çiçeklerle karşılandı. Kendisine hayran olan Lübnanlı çocuklarla da ilgilenen ünlü oyuncuya, dizide eşi Mehmet'in (Kıvanç Tatlıtuğ) kardeşi Pınar karakterini canlandıran Ayça Varlıer de eşlik etti.

Altın sarısı kıyafetinin içinde çevresine gülücükler dağıtan ünlü oyuncunun gezisine Lübnan halkının dışında basın da akın etti.

Dizide eşine sırılsıklam aşık romantik bir erkeği canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ da dizinin Ortadoğu'da yayınlanmasıyla Arap kadınlarının büyük beğenisi toplamıştı. Lübnan'ın ünlü şarkıcılarından Rula Said, yeni şarkısının klibi için Kıvanç Tatlıtuğ ile kamera karşısına geçmişti.

Arap seyircilerin büyük ilgisini çekerek yayınladıkları ülkelerde reyting rekorları kıran Gümüş dizisi Kıvanç Tatlıtuğ'un canlandırdığı karakterin, karısı Nur'a (Türkiye'de Gümüş) yönelik ilgisi nedeniyle muhafazakar Arap dünyasında boşanmalara dahi neden olmuştu. Suudi Arabistan'da ise dizinin oyuncularının resimlerinin basılı olduğu tişörtler mağazalardan toplatılmıştı. Ancak tüm bunlara rağmen dizi reyting rekorları kırmaya devam ediyor, dizinin oyuncuları Arap dergilerinin kapaklarını süslüyor.

Gümüş Dizisi Lübnanda Krallar gibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lübnan

Lübnan

Lübnan Coğrafi Verileri Konum: Orta Doğu, Akdeniz kıyısında, İsrail ile Suriye arasında yer almaktadır. Coğrafi konumu: 33 50 Kuzey enlemi, 35 50 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Orta Doğu Yüzölçümü: 10,400 km² Sınırları: toplam: 454 km sınır komşuları: İsrail 79 km, Suriye 375 km Sahil şeridi: 225 km İklimi: Akdeniz, serin, yağışlı kışlar, sıcak, kuru yazlar, Lübnan dağlarında kışlar sert...
  2. Gümüş Dizisi özetleri

Gümüş Dizisi özetleri

gümüş dizisi özetleri gümüş dizi özetleri gümüşün bebeğini düşürdüğü bölüm dizisi gümüşün doğum yaptığı bölüm 1. Bölüm Özeti "Gümüş" başlıyor! Gümüş'ün hayatı, o sabah amcasından telefonla aldığı bir haberle değişir. Köklü bir aile olan Şadoğulları, oğulları Mehmet'e Gümüş'ü eş olarak seçmiştir. Gümüş, hiç beklemediği bir anda, yıllarca hayalini kurduğu, deliler gibi sevdiği...
  3. Tarkan Karakolda krallar gibi ağırlandı!

Tarkan Karakolda krallar gibi ağırlandı!

tarkan karakol tarkan karakolda Kokain kullandığı gerekçesiyle gözaltına alınan Tarkan'a polis karakolunda 'general muamelesi' uygulandı! Kokain kullandığı gerekçesiyle önceki gece gözaltına alınan Tarkan, geceyi, Balyoz Operasyonu'nda gözaltına alınan emekli generaller gibi polis dinlenme odasında geçirdi. Tarkan'ın, Beykoz Ömerli'deki çiftlik evinde bir miktar esrar...
  4. ''Alemin Kralı'' Dizisi Tanıtım Fragmanı

''Alemin Kralı'' Dizisi Tanıtım Fragmanı

alemin kralı dizisi tanıtımı fragmanı videosu 1.bölüm 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Konusuyla ilgili ayrıntıları bilgileri verdiğimiz ve kadro tanıtımını yaptığımız ''Alemin Kralı'' dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı melekler :) Fragmandan izlediğimiz kadarıyla izleyenleri kırıp geçirecek olan dizinin tanıtım videosunu sizler için yayınlıyoruz :tik:...
  5. Kral tacı gibi aydınlatma modeli

Kral tacı gibi aydınlatma modeli

aydınlatma modelleri Şık aydınlatma örneği Bu modern aydınlatma örneğini kral tacına benzettim neden bilmiyorum. Kağıttan aydınlatma modeliden sonra beğendiğim bir diğer aydınlatma modeli oldu bu. Duvarda, sehpa üzerinde tavanda kullanmak mümkün.

Sayfayı Paylaş