gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gümüş Lale dizisinin Konusu Oyuncuları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gümüş lale diye trt1 de bir dizi oynayacakmış bu dizide kimler oynuyor oyuncuları kimler melekler bilgisi olan var mı ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gümüş Lale dizisinin Konusu Oyuncuları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lale Devri Dizisinde Giyilen Kıyafetler

Lale Devri Dizisinde Giyilen Kıyafetler

lale devri kıyafetleri lale devri elbiseleri dizilerde giyilen kıyafetler dizilerde giyilen elbiseler Fox ekranlarında yayınlanan Lale Devri dizisi son günlerin beğenilen dizileri arasında...Zengin bir ailenin hayatını konu alan dizide giyilenlerde haliyle oldukça şık...Şimdi size Lale Devri dizisinde ünlü oyuncuların giydikleri kıyafetlerden bir kaçı kızlar......
  2. ''Gümüş Lale'' Dizisi Konusu ve Oyuncuları

''Gümüş Lale'' Dizisi Konusu ve Oyuncuları

gümüş lale dizisi oyuncuları gümüş lale dizisi gümüş lale, dizisi, oyuncuları, konusu, nedir, ile ilgili bilgiler burada melekler Dizilerin birbiri ardına başlamaya devam ediyor melekler :) Dizi reytinglerinden olsa gerek TRT1 de atağa kalktı ve iddialı bir diziyle yeni sezona hazırlanıyor. Yapımcılığını Sami Dündar’ın üstlendiğü , Osmanlı Devleti’nde III. Ahmet dönemini anlatacak...
  3. Kuzey Güney dizisinin konusu ve oyuncuları

Kuzey Güney dizisinin konusu ve oyuncuları

Şimdi meleklerim dizi yine aşk üzerine kurulu, hatta Kıvanç'ın Kuzey Güney dizisi fragmanında öpüşme sahnesi bu aralar tıklanma rekorları kırıyor. Cem Yılmaz'ın dediği gibi üç kişi arasında geçmiyor bu film meleklerim ( Bahçevan kendisi... :D:D ) Bu film iki kişinin aynı kıza aşık olması olayı üzerine kurulu. Birde farkettiniz mi bilmiyorum ama Kıvanç bu dizide inanılmaz genç göründü gözüme....
  4. Lale Devri Dizisine Yeni Transfer!

Lale Devri Dizisine Yeni Transfer!

lale devri, lale devri dizisi, lale devri dizisi oyuncuları Sevgili melekler, Fox Tv'de yayınlanan Lale Devri dizisi yeni sezonda kadrosunu genişletmiş bir şekilde ekranlarda olacak. 4.sezonuna girecek olan Lale Devri dizisi kadrosuna Adını Feriha Koydum ve son olarak geçtiğimiz sezon FOX'ta ekranlara gelen Merhaba Hayat dizisinde rol alan Barış Kılıç dahil oldu. Baş rollerinde Tolgahan...
  5. Lale Devri Dizisinde Şok Ayrılık!

Lale Devri Dizisinde Şok Ayrılık!

lale devri, gül onat, lale devri gül onat Sevgili melekler, Lale Devri dizisinin ana karakterlerinden Çınar'ın annesi rolünde oynayan başarılı oyuncu Gül Onat diziden ayrıldığını açıkladı. Oyuncu, ayrılık kararını Facebook sayfasına yazdığı mesajla duyurdu: “Sevgili dostlar, ben bu yıl ‘Lale Devri’ne devam etmeme kararı aldım. Bu benim seçimimdir. Benden öğrenin istedim. Geçirdiğimiz üç...

Sayfayı Paylaş