gebe
  1. kelaynak76

kelaynak76 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

gümüş suyu faydaları

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında kelaynak76 tarafından paylaşıldı.

herkese merhabalar , umarım keyifler yerindedir.gümüş suyunu duyan yada kullanan kimse var mı aramızda ? ben yeni keşfettim ve kullanmaya başladım özellikle bağışıklı sistemini güçlendirici özelliği olduğu için çocuklarda yetişkinlerde rahatlıkla kullanılıyor. biliyorsunuz gümüş suyu eskilerden beri kullanılan bir antibiyotiktir.fakat kimyasal antibiyotiklerin daha ucuz olması dolayısıyla unutturulmaya çalışılmıştır. müsait olduğunuzda Gümüş Suyu sitesini inceleyin, internetten araştırın ve lütfen ilaçlardan uzak durun sevgiler

gümüş suyu faydaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Egzotik Meyve Sularının Faydaları

Egzotik Meyve Sularının Faydaları

egzotik isimler meyva isimleri egzotik meyve isimleri meyve suyu bütün İçerdikleri vitamin ve mineraller nedeniyle meyva sularının yararlı olduğunu zaten biliyorsunuz. Peki hangi meyve suyunun neye iyi geldiğini de biliyor musunuz? Her ne kadar marketlerde satılan bazı pastörize meyva sularının vitamin içerdiği söylense de, vitaminin miktarı taze meyva sularındakiyle karşılaştırma...
  2. Havuç suyu faydaları

Havuç suyu faydaları

hamilelikte havuç hamilelikte havucun faydaları havuç suyunun faydaları suyunun tüketimi Havucun faydalarını az çok hepimiz biliyoruz özellikle en fazla bildiğimiz özelliği gözlere iyi gelmesi.Peki havuç suyunun faydalarını biliyormusunuz? Bakalım uzmanlar havuç suyu hakkındaki açıklamaları nelermiş haberimizin detayına geçiyorum Uzmanlar, havucun, süratle kan yapıcı, kuvvetlendirici,...
  3. sicilcelere gümüş suyu kesin çare oluyor

sicilcelere gümüş suyu kesin çare oluyor

gümüş suyu sivilce gümüş suyu ve sivilce tedavisi gümüşsuyu nedir 15 gün kadar kullandım ve çok uzun zamandır sivilce sorunum yok. nette aratırsanız gümüş suyunun sivilceler için ne kadar etkili olduğunu görebilrisiniz.
  4. Su İçmenin Faydaları

Su İçmenin Faydaları

Su İçmenin Faydaları nelerdir? Merhaba arkadaşlar sadece susadığımız için mi su içmeliyiz yoksa Su İçmenin Faydalarına ihtiyacımız odluğu için mi hem Su İçmenin Faydaları nelerdir?
  5. Keçiboynuzu Suyu ve Faydaları

Keçiboynuzu Suyu ve Faydaları

keçiboynuzu suyu nasıl hazırlanır keçi boynuzu suyunun faydaları keçiboynuzu suyu faydaları Alternatif tıp tedavilerinde sıklıkla kullanılan şifalı bitkielrden keçiboynuzunun suyu , kullanımı ve faydaları hakkında ki bilgiler şöyle melekler :) Akdeniz ve Kuzey Afrika da doğal olarak yetişen harnup meyveleri, bileşiminde karbonhidratlar, şekerler, selüloz, azotlu bileşikler, tanen ve sabit...

Sayfayı Paylaş