gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gümüş Tepsi Çikolata

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gümüş tepsi gümüş tepside çikolata tepside çikolata fiyatları tepsi fiyatları Kız istemeye gidildiğinde, gümüş tepsi içersinde çikolata götürmek anenelerimizden biridir Melek'lerim. İşte size o güzelliklerden bir kaç model :)

$ul€ bunu beğendi.
  2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Ayy ***** benim tosbaamda bunlardan getirse bana ben içerde yerim onlar salonda kahve bekleyedursunlar hahaha hahaha

Gümüş Tepsi Çikolata konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tepsi

Tepsi

Çok büyük kısmettir. Bekarlar için hayırlı bir evlilik olarak yorumlanır.Rüyada sini ve tepsi görmek, hizmetçiye. isarettir, eger sini temiz ve parlak ve yeni ise hizmetçi, güzel ve kibirli; eger kirli, lekeli ise, çirkindir. Bir sini satin aldigini ve yahut birinin kendisine verdigini veya buldugunu gören, öyle bir kadina veya hizmetçiye sahip olur. Siniyi kaybettigini gören, onlari da...
  2. Yüreğini Gümüş Tepside Sunsan da,Çare Değildir Gidişlere..

Yüreğini Gümüş Tepside Sunsan da,Çare Değildir Gidişlere..

Gözyaşlarım beni dinlemiyor, yüzüm gözümde dağılır benim ağlayınca. Hiç umurumda değil, bu gün yorgun düşene dek ağlayacağım... Çok nadir ağlarım ben aslında. Gözyaşlarım hep utanç vermiştir bana, oysa ne kadar insan olmanın ispatıdır onlar bilirim. Bilirimde yine de onları hapsederim, tutarım gücümün yettiğince. Bu gün gücüm tükendi, ne titreyen ellerimi durdurabiliyorum yeterince, ne de...
  3. siyahın ve gümüşün asaleti sipariş üzerine yaptığım boncuk işi tepsi örtüsü

siyahın ve gümüşün asaleti sipariş üzerine yaptığım boncuk işi tepsi örtüsü

boncuk işi gümüşlük örtüleri boncuklu gümüşlük takımları örtüsü
  4. Gümüş Tepsi Çikolata modelleri

Gümüş Tepsi Çikolata modelleri

söz çikolatası modelleri çikolata tepsileri nişan çikolatası modelleri isteme tepsisi çikolata tepsisi Gümüş Tepsi Çikolata, Söz İçin çikolata, Söz Çikolatası Yakında düğününüz mü var, bi saniye ya düğüne hemen ne diye geçiyorsak. Kız isteme olayı ile başlayalım. Halk arasında kız isteme olayını bilmeyen yoktur. İşte kız istemeye giderken yanımıda götüreceğimiz olmazsa olmaz gümüş tepsi ve...
  5. Gümüş Tepsi Modelleri

Gümüş Tepsi Modelleri

gümüş tepsi modelleri gümüş tepsi modelleri, gümüş tepsiler, tepsi modelleri, yeni tepsi modelleri, en yeni gümüş tepsiler, söz tepsi modelleri, söz tepsileri Bu tepsiler şıklığı ve kalitesiyle hem görsellik hemde kullanış açısından vazgeçilmez bir parça haline geldi. Üstelik birbirinden yeni ve farklı modellerle al beniliğini korumaya devam ediyor.

Sayfayı Paylaş