gebe
  1. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

Gümüşü hiç böyle kullandınızmı?

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında Dişeps tarafından paylaşıldı.

kolloidal gümüş kolloidal gümüş suyu suyu sivilce ile sivilce tedavisi nasıl kullanılır
    :28:SEVGİLİ MELİŞLER..Genellikle bayanların zevkle binbir çeşit takı halinde kullandığı gümüş sadece dış görünüş için yaratılmamış...Çoğu kimsenin bilmediği bir çok faydalara sahip.Benim çok enteresanıma gittiği için sizlerle paylaşmayı istedim:28:
    “ Gümüş Suyu” İnsanoğlunun yaklaşık yüz senedir bildiği ve terapi maksatlı kullandığı gümüş suyu; 1939’lu yıllarda antibiyotik ilaç üreten firmaların baskısıyla yok olma tehlikesiyle karşı-karşıya kalmış; hatta çeşitli ülkelerde bir takım yasaklamalarla hak etmediği bir değerlendirmeye maruz bırakılmıştır. Oysa insanlık öteden beri; sularını gümüş kaplarda saklamayı ve yemeklerini gümüş kaplardan yemeyi tercih ederek, gümüşü özellikle takı olarak üzerinde taşımayı seçmiştir. Bu; tesadüfi bir uygulama olmayıp, insanlığın binlerce yılda ortaya çıkardığı hakikatlere dayanmaktadır.

GÜMÜŞ SUYU NEDİR?

“ Gümüş Suyu” çok özel yöntemler kullanılarak saf gümüşün suyla karıştırılmasından oluşan; özellikler taşıyan, bağışıklık sistemini kuvvetlendirme etkisine sahip bir terkiptir. “ Gümüş Suyu”; karışımdaki gümüş yoğunluğuna bağlı olarak (ppm) değişik etkiler gösterir. Farklı hastalıklar ve farklı hastalık şiddetleri göz önüne alınarak özel karışımlar hazırlanır. Kullanım miktarı ve süresi de bu esasa göre belirlenir. Gümüş suyu Amerikan EPA (Environmental Protection Agency şirketi tarafından onaylanmış bir üründür)
    KULLANIM ALANLARI:

“ Gümüş Suyu”; antibiyotiğe ihtiyaç duyulan ve antibiyotiğin yetersiz kaldığı hemen tüm alanlarda aktif olarak kullanılır. Ancak antibiyotikten farkı; tamamen doğal bir karışım olma özelliği sebebiyle; her türlü yan etkiye uzaklığı ve metabolizmada herhangi bir yok edici etkiye sahip olmamasıdır. “ Gümüş Suyu” oral yolla alındığı zaman; 6 dakika içinde etkisini göstermeye başlar.

Kaynaklardada belirtiği üzereGÜMÜŞ SUYU

Bakteriler

Sınırsız etkiye sahiptir

Virüsler

Sınırsız etkiye sahiptir

Mantarlar

Sınırsız etkiye sahiptir

Bağışıklık Sistemi

Güçlendirir ve tamamlar

Kaynak: Weimar
    (Dr. Beck)

Gümüş Suyu;
    1-) Sivilceler

2-) Sorunlu Benler

3-) Açık Yaralar

4-) Ayak Mantarları

5-) Sedef Hastalığı6-) Uçuklar (herpes)

7-) Bademcik İltihabı

:cool: Grip 9-) Soğuk Algınlığı

10-) Diş Ağrısı, Diş Kanaması ve Çürükler

11-) Ağız Enfeksiyonları ve Diş İltihapları

12-) Göz Enfeksiyonları

13-) Diğer Enfeksiyonlar

14-) Sistit

15-) Romatizmal Hastalıklar

16-) Eklem Ağrıları

17-) Diabet (Şeker)

1:cool: Ağız Kokusu

19-) Akciğer İltihabı

20-) Sinüzit

21-) Ağız Pamukçuğu22-) Her Türlü Yanık

23-) İsilik

24-) İdrar Yolu İltihabı

25-) Rahim İltihabı

26-) Genital Mantarlar

27-) Yumurtalık İltihabı

2:cool: Prostat

29-) Kesik ve Açık Yaralar

30-) Temre

31-) Cilt Alerjileri 32-) Kulak-Burun-Boğaz İltihapları

33-) Göz Kapağı Enfeksiyonu

34-) Çıbanlar

35-) Güneş Çarpması

36-) Kızamık

37-) Kabakulak3:cool: Sivrisinek ve Arı sokmaları

39-) Kene vb. Isırmaları

40-) Saç Dökülmeleri

41-) Kemoterapi Sonrası Bağışıklık Sistemini Desteklemede

42-) Kanser, AİDS terapilerinde Destek Unsuru Olarak

43-) Açık yaralar

44-) Ülser ve Gastrit

45-) Bağırsak Rahatsızlıkları ve Hazımsızlık

46-) İshal

47-) Hepatit

4:cool: Siroz

49-) Verem

50-) Parazit ve Asalaklar

51-) Kuş Gribi ve Sars terapisi

52-) Ahır ve Kümes Hayvanlarının Hastalıklarına karşı etkin olarak kullanılmaktadır. “ Gümüş Suyu” bir ilaç değildir. Tamamen doğal bir terkip olup, yan etkisi olmadığı için herkesçe kullanılabilir. “ Gümüş Suyu” kullanıldığı sürece; sarımsak ve alkolden uzak durulmalıdır. UV ışınlarından korunan ve ışıkla teması engellenerek, karanlık ve serin ortamda muhafaza edilmelidir.Nasıl Çalışıyor?

Kolloidal gümüş suyu bir virüsün,bakterinin,mantarın yakınında bulunması,bu mikro organizmaların oksijen metabolizma enziminin çalışmasını engelliyor.Mikro organizmaların oksien metabolizmalarını,bizim ciğerlerimize benzetirsek bir manada gümüş iyonları bu mikro organizmaların ciğerlerini çalışmaz hale getiriyor.
    Bir kaç dakika içinde hastalığa neden olan mikro organizma, boğuluyor ve ölüyor.Vücuttan bağışıklık sistemi vasıtasıyla atılıyor.
    Faydalı enzimleri de öldüren kimyasal antibiyotiklerin aksine,Kolloidal gümüş suyu insan vücudundaki faydalı enzimlere bir zarar vermeden sadece tek hücreli mikro organizmaların enzimlerini yok eder.Kolloidal gümüş suyu insanlar,bitkiler ve bütün çok hücreli canlılar için güvenlidir.

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Ilk defa duydum sağol canım

3. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Canım şimdi bende senin gıcık olduğun şeyleri okuyodum tesadüfe bak :dilektut:

4. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Kalp kalbe karşıymış derler:ehi:

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hiçç duymamıştım vay bee..
    acep takılarda aynı işi yaparmı ki :D:D

6. nigar3434

nigar3434 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 2 yıl önce gümüş suyunu sivilcelerim için kullanmıştım. gitmediğim doktor kullanmadığım antibiyotik jel kalmamıştı. bi eczacının tavsiyesi ile kullandım sadece 2 hafta içinde yıllardır gitmeryen o sivilcelerden en ufak eser bırakmadı akne ve lekeler dahil bembeyaz yaptı cildimi. gerçekten bu gümüş suyu bir mucize 2 yıldır artık en ufak bi sicilce çıkmadı. işin daha da garip yanı geçen yıl anneannem de yüksek tansiyon vardı bi kaç ay kullandı bi kur yaptılar ve hap kullanımını bıraktı. tansiyon hastalığı yine var hafif derecede ama işin garibi artık hap kullanmak zorunda değil ve doktor bu olaydan sonra çok şaşırdı.

7. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Evet çok çok faydalı birşey.ama ülkemizde son yıllarda keşfedilmeye başladı.Bizde gümüş suyunu bir çok sorun için öneriyoruz:ehi:

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gümüşsuyu

ellerimde siğil vardı birçok ilaç kullandım geçmedi .gümüşsuyu kullandım çok faydasını gördüm şiddetle tavsiye ediyorum....
    ,

Gümüşü hiç böyle kullandınızmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hiç böyle namaz kıldınızmı

hiç böyle namaz kıldınızmı

HiC BÖYLE NAMAZ KILDINIZ MI ? Hatem-i Zahid (k.s.)hazretleri Asim Ibn-i Yusuf hazretlerinin yanina geldigindeAsim (kuddise sirruh) ona sordu:"Ey Hatem namaz kilmayi guzel becerebiliyor musun?"O da "Evet"deyince, Asim (k.s.):"Peki, nasil kiliyorsun?" diye sordu.Hatem-i Zahid hazretleri basladi anlatmaya:"Namaz vakti yaklastiginda abdestimi sunnet...
  2. KaDıN'ı hiç böyle anladınızmı?

KaDıN'ı hiç böyle anladınızmı?

Kadınların dünyasında günlük hayat, birçok ince ve küçük ayrıntılarla doludur. Bu durum kadınların hassasiyetinden kaynaklanır.Onların önemsedikleri ayrıntıların erkekler tarafından ihmal edilmesi, hatta önemsenmemesi onları kırar ve kızdırır. Kadınların dünyasında hisler, ilişkiler, paylaşmak, sevmek çok önemlidir. Erkeklerin aksine kadınlar bir sorunları olduğunda bunu...
  3. Hiç böyle cami gördünüzmü?

Hiç böyle cami gördünüzmü?

Valla ağlancak halimize gülüyoruz derler ya arkadaşlar ben bu camiyi görünce güldüm yani caminin cadece minarelerini yapmışlar gerisi yok enteresan!!
  4. Onu hiç böyle görmediniz

Onu hiç böyle görmediniz

cemilenin resimleri Valla görmemiştik gerçekten:D çok şanslı bu kadar ses getiren bi dizide oynadığı için çabut ünlendi.. MÜJDAT GEZEN SANAT MERKEZİ TİYATRO BÖLÜMÜ MEZUNU PELİN ERMİŞ ŞİMDİLERDE AŞK-I MEMNU’NUN CEMİLE’Sİ OLARAK EKRANLARDA. Cemile’nin aksine makyaj yapmayı çok sevdiğini, her ne kadar sadelikten yana olsa da renklerle oynamaktan büyük zevk aldığını anlatan...

Sayfayı Paylaş