gebe
  1. gebe melek

gebe melek Forum Okuru

gün gün gebelik takvimi

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında gebe melek tarafından paylaşıldı.

selam çok yeni hamileyim bana gün gün gebelik takvimi lazım tecrübeli anneler bana deneyimlerinizdende bahsederseniz çok sevinirim hamileliğin başlangıcından doğuma kadar gün gün gebelik bilgilerini paylaşırsanız bende daha çok bilinçli olacağımı düşünüyorum

gün gün gebelik takvimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte Gün Aşımı

Gebelikte Gün Aşımı

Gebelikte Gün Aşımı nedir diye merak ediyorsanız Gebelikte Gün Aşımı hakkında detaylı bilgi melişlerim :tik: Gebeliğin son adet tarihinden itibaren 42. haftanın sonunda sonlanmamasına gün aşımı denir. Yaklaış % 10 gebelikte görüldüğü ileri sürülse de bunların büyük bir kısmı gerçekte gün aşımı değil son adet tarihinin yanlış bilinmesinden kaynaklanmaktadır. Fetus da beyin gelişmemesi...
  2. 2012 dini günler takvimi

2012 dini günler takvimi

arkadaşlarım önümüzdeki yıl 2012 de dini günlerin takvimini biliyor musunuz hangi günlere denk geliyor ?
  3. 2012 Dini Günler Takvimi

2012 Dini Günler Takvimi

2012 Dini Günler 2012 Dini Günler ve Bayramlar 2012 yılı Dini Günler 2012 Takvimi hakkında tam detay rica ediyorum teşekürler.
  4. 2013 dini günler takvimi

2013 dini günler takvimi

2013 dini günler takvimi dini günler 2013 2013 dini bayramlar Evet Melek'ler, 2013 yılında ki dini günler hangi döneme denk geliyor merak ediyorsanız, bu yazımızda sizlere 2013 dini günler takvimi sunuyoruz. Bakalım hangi günler mübarek günlermiş, öğrenelim Melek'lerim.
  5. Resmi Tatil Günleri Takvimi 2015

Resmi Tatil Günleri Takvimi 2015

resmi tatil günleri 2015, resmi tatiller 2015, resmi tatiller ne zaman 2015 2015 Yılına girmemize az bir zaman kala birçok kişi gireceğimiz yeni yılla birlikte hangi günlerin resmi tatil olacağı konusun da merak içindeler. Melekler mekanı olarak bizde merak edenler için resmi tatil günlerinin 2015 yılın da hangi günlere denk geldiği ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş