gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Günahımı Affet...

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Adamın biri hacca gidecekmiş. Dul olan annesi evladım benide götür, tek başıma gidemem demiş. Oğlanda peki anne demiş. Yarım saat sonra kız kardeşi aramış ağbiciğim biliyorsun geçen ay kocamı kaybettim ben de annem ve seninle birlikte hacca geliyim demiş, adam kardeşine peki sende gel demiş. Bunları duyan eşi anneni götürüyorsun, kardeşini götürüyorsun beni de götür demiş. Bunun üzerine adam üçünüde almış ve hacca gitmişler.

Kabede dua ederlerken;
    ANNESİ : Allahım, kocamı 3 kez aldatmıştım beni affet allahım demiş.

KARDEŞİ : Allahım, kocamı 2 kez aldatmıştım lütfen beni affet demiş.

KARISI : Allahım kocamı 1 sefer aldattım lütfen beni affet demiş.

ve Sıra Adama Gelmiş.....
    adam da... EY KURBAN OLDUĞUM ALLAHIM, ŞU YOSMALARI TOPLAYIP BURAYA GETİRDİĞİM İÇİN BENİ AFFETTT Demiş.

Günahımı Affet... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. affet babacığım!!!

affet babacığım!!!

Evlendiğinden beri evinde kalan babası yüzünden eşiyle sürekli tartışıyordu. Eşi babasını istemiyor ve onun evde bir fazlalık olduğunu düşünüyordu. Tartışmalar bazen inanılmaz boyutlara ulaşıyordu. Yine böyle bir tartışma anında; eşi, bütün bağları kopardı ve "Ya ben giderim, ya da baban bu evde kalmayacak" diyerek rest çekti... Eşini kaybetmeyi göze alamazdı. Babası yüzünden çıkan...
  2. günah

günah

Günah işlemek borca girmeye, Küçük günah işlemek kötü ve şerli kimselere yaklaşmaya, Günahını itiraf etmek şeref ve yüceliğe, günahtan dönmek kar ve kazanca delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Suç.)Bunların anlamı yoktur.Rüyada günahi ikrar etmek izzet ve sereftir.
  3. Seksendört - Affet

Seksendört - Affet

Off yine kapalı tüm kapılar...... sor beni en uzak meyhaneye.... sorda al cevabı vermıymış başkası? sahibi olsn , yüreğimin Hatam var elbet . ama asla büyük aşk Ezdirmez kendini ezilmez..... Affet ne olur bu saf deli yüreğimi. Ağla ağla ki sula kurak bedenimi Olmadım ki senden başkası ile asla Kastın mı var söyle bu cana??? Affet ne olur bu saf deli yüereğimi Ağla ağla ki sula kurak bedenimi...
  4. **affet beniiiii**

**affet beniiiii**

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Affet İlahisi

Affet İlahisi

affet ilahisi AFFET ALLAH’IM (cc) İtiraf ediyorum; Ben çok kötü biriyim . . İtiraf ediyorum; Nankörün tekiyim . . Gamsızım Vurdumduymazım Vefasızım!!! Üzerimde ki nimetini hatırlamıyor Hatırlamaktan korkuyorum . . -Korktukça da kaçıyorum- Kendimi Senden uzaklaştırıyorum. Bana verdiğin değerlerden Güzelliklerden Özelliklerden uzaklaşıyorum . . . Beni affet Allah’ım (cc)

Sayfayı Paylaş