gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

günahkar

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Bak yüzüme bak yüzümee...
    Ağlıyorum görsene..
    Görüpte beni sevsene..
    Severken beni öpsene..
    Ah öpsene...

Ah ne olur, ah ne olur..
    Özlüyorum görsene..
    Görüpte benle kalsana..
    Durmadan beni sevsene..
    Ah öpsenee..

**alıntı**

günahkar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben GÜnahkarin Bİrİyİm

Ben GÜnahkarin Bİrİyİm

Veysel Karani ağlamaklıdır. Şaşkınlıktan titreyen bir sesle “Ya Ömer” der, “Ben aciz ve günahkar bir kulum. Sizin aradığınız başka Üveys olmasın?” Hazret-i Ömer “Hayır sensin!” buyurur. “Zira Efendimiz çizgi çizgi eşkalini verdi ve sen tamı tamına uyuyorsun buna.” O büyük mücahide, o koca Ömer’e itiraz ne mümkün. Hele müjdenin böylesini getiriyorsa. Üveys-i Karani mübârek hırkayı hasretle...
  2. Günahkar Agizdan Cikacak Dua

Günahkar Agizdan Cikacak Dua

Günahkar Ağızdan Çıkan Dua Bir kâfilede bulunan insanlar, Ebü'l-Hasan Harkânî hazretlerinin huzûruna gelip; -Yollar korkuludur. Bize bir duâ öğretiniz, diye istirhâm edince; buyurdu ki: - O zaman, Ebü'l-Hasan'ı hatırınıza getiriniz! Bu söz, gelenlerin hoşlarına gitmedi. Yolda eşkıyâ, önlerine çıktı. Hepsinin mal ve metâlarını aldı. Yalnız, Ebü'l-Hasan-ı Harkânî hazretlerini hatırlayan...
  3. Günahkar Ağızdan Çıkan Dua

Günahkar Ağızdan Çıkan Dua

Bir kâfilede bulunan insanlar, Ebü'l-Hasan Harkânî hazretlerinin huzûruna gelip; -Yollar korkuludur. Bize bir duâ öğretiniz, diye istirhâm edince; buyurdu ki: - O zaman, Ebü'l-Hasan'ı hatırınıza getiriniz! Bu söz, gelenlerin hoşlarına gitmedi. Yolda eşkıyâ, önlerine çıktı. Hepsinin mal ve metâlarını aldı. Yalnız, Ebü'l-Hasan-ı Harkânî hazretlerini hatırlayan bir kimsenin malına zarar...
  4. Günahkar herkes cehennemi tadacaktır

Günahkar herkes cehennemi tadacaktır

Allah herkezmi cehennemi tadıcak
  5. Günahkar Dizisi Konusu

Günahkar Dizisi Konusu

günahkar dizisi,günahkar dizi konusu,günahkar dizisi ne zaman,günahkar dizisi oyuncuları,günahkar dizisi 1.bölüm özeti 2008 yılında ekranlara merhaba diyen ve o gün bugündür önemli projelerin aranan ismi olan Seçkin Özdemir yeni projesi Günahkar’da hayat vereceği Ali Yusuf karakteriyle sezona damgasını vuracak! Muhteşem Yüzyıl, Al Yazmalım ve Bir Aşk Hikayesi gibi dizilerdeki üstün...

Sayfayı Paylaş