gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Günahlardan Arınmak İçin Dua

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

günahlardan arınma duası günahlardan arınmak için dua günahtan arınma duası günah Günahlardan arınmak için dua Allah günahlarımızı affetsin meleklerim :)
    اللّهُمَّ اِنّي ظَلَمْتُ نَفْسِي ظُلْماً كَثِيراً وَ لاَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ اِلاّاَنْتَ فَغْفِرْلِي مَغْفِرَةً مِنْ عِنْدِكَ اِنَّكَ اَنْتَ الْغََفُورُ الرَّحيِمُ

''Allahümme inni zalemtü nefsi zulmen kesiran ve la yağfiruzzunübe illa ente fağfirli mağfiraten min ındike inneke entel ğafürur rahıym.''

MANASI:Ey Allahım!Ben kendi kendime çok haksızlık ettim,zulmettim,Senden başka beni arındıracak,günahlarımdan temizleyecek kimse yoktur.senden tertemiz olmamı.eski günahlardan hatalardan arınmış yepyeni bir insan olmamı.bağışlanmamı istiyarum.sen acıyan ve bağışlayansın.

Günahlardan Arınmak İçin Dua konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Günahları içlerini yakanlar için bir dua

Günahları içlerini yakanlar için bir dua

cinleri yakan dua cin yakan dua cinleri ayetler Ya Gafur Elestü bi Rabbiküm nidasını duyup Sensin Allahım cevabını verdiğimizden bu yana seni Rab bildik.KaluBela anından bu yana sana kuluz YARABBİ... Ya Fettah İçimizdekini biz dahi bilmezken sen biliyorsun...Niyetimizi Ruhumuz dahi sezemezken sen seziyorsun.Nefs ve Şeytan arasına sıkışıp yapma dediklerini yaptığımızı yap dediklerini ise...
  2. birisinin  sevmesi için dua taşımak  günah mı

birisinin sevmesi için dua taşımak günah mı

birinin seni sevmesi için dua sevmesi için dua birinin seni okunacak sevdiğine güzel görünmek sevdiğinin iarkadşlarla aklımıza bir fikir geldi sevdiğimize kavuşmak sevdiğimiz kişinin sevgisinden karşılık bulmak için okunacak dua arayıp okumak için çok güzel bir dua bulduk yanlış hatrlamıyorsam maide ve nisa surelerinin bazı ayetleriydi bunları üstünde taşıyorsun duanın...
  3. Günahlarımın affı için dua arıyorum

Günahlarımın affı için dua arıyorum

Günahlarımızın affedilmesi için Allah'a yakarıyoruz. En güzel dediğiniz sizi etkileyen daha önce pek duyulmamış güzellikte dua verir misiniz bana lütfen.
  4. Günahlara Kefaret için dua hangisidir

Günahlara Kefaret için dua hangisidir

Günahlar kefaret için okunması gereken dua hangisidir yardımcı olurmusunuz?
  5. Büyük Günahların Affı İçin Hangi Duayı Okumalıyız?

Büyük Günahların Affı İçin Hangi Duayı Okumalıyız?

tövbe duası, tövbe ederken okunacak dua, günahların bağışlanması için okunması gereken dua Yüce Allah'ın yarattığı kullar olarak her insan hata yapabilir... Önemli olan hatalarından pişman olarak tövbe edip günahların affı için yaradana dua etmektir. Rabbim herkesin pişmanlık duyup girdiği günahlardan dolayı ettiği tüm tövbeleri kabul eylesin inşallah... Peygamber Efendimiz şöyle...

Sayfayı Paylaş