gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

günahmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba ben burnumdan rahatsızım burnum kemerli olduğu için dış görünüşü çok rahatsız edici. bu yüzden burnumda küçük çapta bir ameliyat yaptırmak istiyorum ama günahı varmı yok mu bilmiyorum bu konu ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dini olarak cevap veremem ama sizi rahatsız ediyorsa bence yaptırmalısınız. Allah kullarını sever ve onların rahat, huzurlu ve mutlu olmasını ister.

günahmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevmek günahmı...

sevmek günahmı...

Senki, Geceler Boyu Hasretine Sarılıp Uyuduğum Senki, Bütün Sevgilerin Üzerine Koyduğum Günahım, Sevdiğim Yaşanmamış Sevdalar Kadar Bilinmezlerimiz Sonu Olmasada, Bu Yangını Söndürmeye Kimin Gücü Yetebilir Hergün Vurulan Bu Yürek, Elbet Dirilir Dirilir Bu Solmuş Umut Çiçeği, Kim Bilir Hangi Rüya Beni Sana Getirir Geceler Boyu Sayıklarken Hasretini, Sensizlik Sardığında Dört...
  2. Allah şaşırtmasın demek günahmıdır?

Allah şaşırtmasın demek günahmıdır?

bu konu;Allah şaşırtmasın ne demektir,Allah şaşırtmasın demek günahmıdır hakkında bilgiler vermektedir Çoğumuz olumsuz bir davranış,olay gördüğümüzde Allah şaşırtmasın deriz.Bir çok kişi Allah şaşırtmasın demeyin ,zira Allah şaşırtmaz günaha giriyorsunuz diye söyler.Oysa kur'an-ı kerim de vede hadisler de buna benzer dualar yer alıyor."Allah şaşırtmasın" ifadesini kullanmak...
  3. Adetliyken birlikte olmak günahmıdır?

Adetliyken birlikte olmak günahmıdır?

Yasaklanan yalnız cinsel organların teması olduğu için, hiç şüphesiz sevişmek helaldir. Üstelik adet halinde sevişmek, Peygamber Efendimizin (s.a.v) sünnetlerindendir. Cümay' İbnu Umayr (ra) anlatıyor: Ben, annem ve teyzemle birlikte Hz. Aişe (ra)'nin yanına girdim. Onlar Hz. Aişe ye: "Hayızlı iken, sizlerle Aleyhisalatu vesselam ne şekilde mübaşerette bulunurdu?" diye sordular....
  4. Estetik ameliyat olmak günahmıdır?

Estetik ameliyat olmak günahmıdır?

"Allah şeytana lanet etti ve o şöyle dedi "Onları mutlaka saptıracağım, mutlaka onları boş kuruntulara sokacağı ve onlara emredeceğim, hayvanların kulaklarını yaracaklar, onlara emredeceğim: Allah'ın yaratışını değiştirecekler." (Nisa Suresi 119) Allah Resulu buyuruyor: "Allah, iğreti saç takana da taktırana da, dövme yapana da, yaptırana da lanet etsin." Bir...
  5. Saçı siyaha boyatmak günahmıdır?

Saçı siyaha boyatmak günahmıdır?

Resulullah (s.a.v.) buyuruyor: Hz. Câbir (r.a.) anlatıyor: "Ebu Kuhâfe, Fetih günü Resülullah aleyhissalâtu vesselam'a getirilmişti. Saçları köpük gibi bembeyazdı. Aleyhissalâtu vesselâm: "Bunu hanımlarından birine götürün değiştirsin. Fakat siyahtan da kaçınınız" buyurdular." Süheybü'I-Hayr (r.a.) anlatıyor: Resülullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:...

Sayfayı Paylaş